7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzonspor – Konyaspor maçı için kaç bilet satıldı

Trabzonspor, haftasonu sahasında Konyaspor’u ağırlayacak.

Trabzonspor 06.12.2018, 15:11
Trabzonspor – Konyaspor maçı için kaç bilet satıldı

Haber61 - Spor Servisi

Süper Lig’in 15. Haftasında sahasında Konyaspor’u ağırlayacak Trabzonspor’da biletler satışa çıkmıştı. Taraftarlar bilet satış noktaları ve internet üzerinden bilet alımlarını sürdürüyor. Şu anada kadar 4 bin biletin satıldığı öğrenilirken, 17 bin kombine ile toplan 21 bin taraftarın karşılaşmayı takip etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca 5 bine yakın taraftarın da Fenerbahçe maçından dolayı cezalı duruma düştüğü öğrenilirken, cezalı taraftarların biletlerini devredebilecekleri bildirildi.


Yorumlar (8)
yasar 3 yıl önce
çok kritik maç, inşAllah stadta izleyenler 30-35 bin arası olup maçı kazandırır. Lig de 1 maçta İstanbul da yapabilsek ! şu maç olimpiyatta olsa 80.000 kişi olurduk.
taka61 3 yıl önce
Saygı deger trabzonsporlular istanbul kulüpleri ile yarışmak stadın dolu olması lazım taraftar en büyük güçsüz hayden maca
araklıhasan 3 yıl önce
futbolculara kızıyoruz gs ve fb maçlarındaki mücadele hırsı niye diğer maçlara yansıtmıyorsunuz maç seçiyorsunuz diye de baksana bizim taraftarda maç seçiyor. fener maçını günler öncesinden tüket konya maçı gibi dönüm noktası maçta sadece 4 bin bilet sat, yazık.
ayhan 3 yıl önce
Her içi saha maçlarımızda 30 bin den aşağı seyirci gelmez ise bu takım iç sahada puan kaybetmesi çok zor olur. Şampiyonluk yarışı iç sahada alınan galibiyetler ile gelir. Haydi herkes maça.
Mesut mlk 3 yıl önce
Tırabzon taraftarları takımımızı yanlız bırakmayalım maça gitmeliyiz
Mesut mlk 3 yıl önce
Arkadaşlar tırabzon taraftarayım ama tırabzon soradı küçük yapıldı en azından 55 bin kişilik olması gerek derbi maçlarında sıdat a bilet bitiyor gidemiyoruz rırabzon spor kendi sahasını 1461 tırabzon verilse yeni sıtadını istanbulda 60 bin kişilik sotatyumu olsa tarftar sayısı doldırur cünkü yurt dışından bile gelen olur tırabzon spor büyük takım
Saralerkan 3 yıl önce
Bu maçi tv de sıcak sobanın yanında seyretmek taraftarlik deil. Gidikecek en önemli mac. .alacagimiz 3 puan bizi dehset guzel bir havaya sokar..haydi maça.
gg 3 yıl önce
izmir de olmasaydım suan o stadda olurdum ne yazıkkı ıl dısındayım ama her zaman oldugu gıbı buradan da destekleyecegım takımımı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@