7m


7m

hyundai

Trabzonspor kasayı doldurdu

Trabzonspor kazandığı puanlar sonrasında maddi anlamda da rahatladı.

Trabzonspor 27.01.2022, 08:47
Trabzonspor kasayı doldurdu

Süper Lig'de şampiyonluğa koşan Trabzonspor, kasasını dolduruyor. Ligde 23 maçın 16'sını kazanan bordo-mavililer, 6 beraberlik ve 1 yenilgi yaşadı.

Galibiyet başına 2 milyon 700 bin TL, beraberlik içinse 1 milyon 400 bin TL kazanan Fırtına toplamda 51 milyon 600 bin TL'yi cebe indirmeyi başardı.

Bordo mavililer hem puan olarak rahat bir konuma yerleşirken maddi anlamda da elini güçlendirdi.


Yorumlar (2)
grafik 4 ay önce
Sadece devre arası transfer maliyeti olmuş 100 milyon TL. Maç başı geliri ekstra gelirdir. Oda galibiyet primi diye yine futbolcuya gidiyor. Yönetimi transfer diye baskı altına alıp klübü yine yönetilemez duruma getirmeyelim. Sonuçta sahaya 11 kişi çıkıyor.
Erdem 4 ay önce
Yayın gelirleri ile borç ödemeye kalkarsak bizim borcumuz 20 yılda kapanmaz hem de hiç masraf düşmeden. 30 galibiyet sadece 6 milyon € eder ki, otel ve yol gibi hiçbir masraf düşmeden. Bu yayın gelirleri şuan kadrodaki oyuncuları oynatmak mümkün değil. Bu sene ve seneye şampiyon olup genç oyuncu transferine devam etmeliyiz. Fakat alınacak her oyuncu sıkı takip edilmeli. Nasıl olsa çok ucuz doldur sepete olmaz. Evet çok ucuz olabilir ama onlara forma vermek demek yeri geldi mi 3 puan kaybetmek demek olabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@