7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzonspor Gervinho'nun sözleşmesini feshetti! Yeni anlaşma...

Trabzonspor Gervinho sorununu çözdü

Trabzonspor 28.01.2022, 15:55
Trabzonspor Gervinho'nun sözleşmesini feshetti! Yeni anlaşma...

Trabzonspor, sakatlığı dolayısıyla sezonu kapatan Gervinho'nun sözleşmesini feshederek yeniden anlaşma yoluna gitti. Yeni transfer Kouassi'nin lisansını çıkarabilmek için yapılan yeni anlaşma gereği Gervinho'nun sözleşmesmesi sezon sonuna kadar feshedilirken yeni sezon için yeniden ablaşma yapıldığı KAP'a duyuruldu.

İşte o açıklama;

Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Kouassi Gervais Yao arasındaki, 01.07.2021 başlangıç 31.05.2023 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı anlaşılmak sureti ile sonlandırılmış olup, oyuncumuzla Şirketimiz arasında, 01.07.2022 başlangıç 31.05.2023 bitiş tarihli yeni bir anlaşma yapılmıştır. Yapılan yeni anlaşma ile oyuncumuzun eski sözleşmesindeki hakları korunmuştur.


Yorumlar (5)
Ali KAYA 4 ay önce
İşte bu kadar. Tebrikler .
Temel Çakıroğlu 4 ay önce
Gereksizinyoo kalıyor müjde hüseyin gitsin yırtınanlar bayram edin gereksizinyooonuz ihtiyarı kalıyor
Mr 4 ay önce
Böyle adamların ölüsü para eder. Futbol böyle bişey. Bakesetas haftalardır top oynamıyor Bi şutla takımın havasını değiştirdi. Hüseyine gelince gitsin kumda oynasın. Forma artık Ahmet canın. Dersini alan alsın almayan yallah PTT ye.
Gerçek taraftar 4 ay önce
Gerçekten gereksiz niye kalıyor bu tekerlekli sandalye ile oynar
Aks 4 ay önce
Ben trabzonun cocugunun oynamasini isterim amma hüseyin gercekten cok bos bir oyuncu top kontrolu yok Pas yüzdesi sifir olmaz yerden oyun kurmaya calisiyor defans hatalari üst düzeyde yeter da cok sans aldi amma hic birini degerlendiremedi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@