Trabzonspor FIFA'ya gidecek!

Bordo mavili kulübün yol haritaları hazır

Trabzonspor 27.03.2017, 19:21
Trabzonspor FIFA'ya gidecek!
Trabzonspor'un şike süreciyle ilgili olarak CAS'a yaptığı başvurunun reddedildiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bordo mavili kulübe henüz konuyla ilgili resmi yazı ulaşmazken Fenerbahçe kulübü kendi resmi sitesinden yaptığı açıklamada CAS'ın Trabzonspor'un başvurusunu reddetiğini öne sürdü.

TRABZONSPOR'UN YOL HARİTASI HAZIR

CAS'tan her hangi bir bildirimin gelmediği Trabzonspor'da olumlu veya olumsuz bir karara yönelik yapılacak hamlelerin hazırda olduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre bordo mavili kulüp CAS'ın ret yanıtı vermesi durumunda davayı FIFA'ya taşıyacak. 

Haklı adalet arayışını sonuna kadar sürdürecek olan Trabzonspor'un, gerekçeli kararın kulübe ulaşmasının ardından vakit kaybetmeden harekete geçeceği bildirildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
nuri cebiroglu 4 yıl önce
boş bırakıyorum yorum yazmaya bile değmez.şimdi trabzondan %80 evet çıkartın sıze bu yakışır.şikenın ustune sıyası iktıdar örtmustur.varmı aksıne söyleyen.
Mutlu Aksoy 4 yıl önce
Yok abi. Ne diyelim.
ts 4 yıl önce
FİFA'ya gitse kaç yazar daha iki hafta önce en tepedekiyle olayı bağladılar bu iş bitti malesef sizlerin sayesinde!
şenol gedikli 4 yıl önce
o işi sıcağı sıcağına sayın cumhurbaşkanımız rte platini ile hallettmişti biz değerli trabzonlularda ona gerekli oyları vererek halletmiştik ....boşuna kürek çekmeyi bırakalım bence önümüze bakalım...yine oylarımızı rte ye verelim de bizi şike şike şampiyon yapsın
Vahdettin uğur 4 yıl önce
Bence fadime abulaya başvurulmalı olmadı zahide abulaya .hadi oradan bu iş bitti daha fazla rezil olmayın gücümüz yok biz ancak siyasileri yalarız hadi
Vahdettin uğur 4 yıl önce
He he kandırın milleti oyalayı nasa ya falan olmadi casaya olmadı fadine abulaya
34234 4 yıl önce
hükumet ile cas'ın görüştüğü açık. aksi karar türk futbolunun sonu olurdu.trabzonlulara iyi mi oldu? evet mütehak oldu. en az yüzde 80 evetle teşekkür edip bu konuyu kapatırsınız.
Kb 4 yıl önce
Haklı herzaman kazanacaktır...biz hakkımızı aradıkça onlar şikeciler olarak tarihteki ve akıllardaki yerini koruyacaklardır.hakkı verecek olan nereyse oraya kadar gidilecek olması sevindirici zaten tüm mahkemeler bitsede ilahi adalet illaki tecelli edecektir...
ali uzuner 4 yıl önce
fifaya gitsek karar asamasindan once gene birisi cagrilir is halledilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@