banner491

Trabzonspor Fenerbahçe'nin UEFA hayalini suya düşürdü!

Trabzonspor'a UEFA'dan müjdeli haber gelmesi Fenerbahçe'yi hüsrana uğrattı

Trabzonspor Fenerbahçe'nin UEFA hayalini suya düşürdü!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor, ekonmik anlamda yapılan sıkı çalışmalar sonucunda UEFA'dan müjdeli haberi aldı ve Avrupa Ligi'ne giriş biletini cebine koydu. UEFA müjdeli haberi bugün resmen açıklayarak bordo mavililerin yüzünü güldürdü.

Trabzonspor'a UEFA'dan güzel haber gelmesi ise en çok Fenerbahçe cephesini üzdü. Bordo mavililerin UEFA'dan men alması durumunda yerine gidecek olan takım sarı lacivertliler olacaktı. Ligin son haftalarına bu motivasyonla hazırlanan ve transfer sezonununda da bir yandan olası Avrupa şansını düşünerek hareket eden , yeni sezon çalışmalarına da erken başlayan Fenerbahçe'nin tüm hayalleri UEFA'nın açıklamasıyla suya düştü. 

UEFA'nın açıklamasıyla birlikte Trabzonspor bir kez daha Avrupa'da Türkiye'yi temsil etme gururunu yaşayacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 6 ay Önce

Şikebahçe ligde kaldı, şampiyonlar ligine kalmış saysınlar

Maestro
Maestro - 6 ay Önce

Kızarıp bozarmalarını görmek isterdim

Semih Atik
Semih Atik - 6 ay Önce

Ceza almamamiza en çok ta bu acıdan sevindim. Bu sene hedef şampiyonluk zaten. Üstelik avrupa ligine katılım payımızın %50 'si de kesilecek. Avrupa ya gitmesrydik te olurdu. Ancak biz gidip fb gidemeyince ayrı bir keyif. Sezona da erken başladılar beter olsunlar

Çifte bayram
Çifte bayram - 6 ay Önce

men yesinler kahkaha atalım

ihtilàl_61
ihtilàl_61 - 6 ay Önce

Uefa katılım gelirimizin %50'sinin kesileceğini "MEN" zanneden $İK€bahçe timsah yürüyüşüne başladı, "2 dakika kutlama" yapıp ardından o ACI GERÇEĞİ öğrenince $İK€NİN BAŞKENTİ olan papazın çayırını yaktı :) :) AĞLAMAfenevAĞLAMA :) :)

SIRADAKİ HABER

banner441