Trabzonspor Fenerbahçe'nin UEFA hayalini suya düşürdü!

Trabzonspor'a UEFA'dan müjdeli haber gelmesi Fenerbahçe'yi hüsrana uğrattı

Trabzonspor 05.07.2019, 18:42
Trabzonspor Fenerbahçe'nin UEFA hayalini suya düşürdü!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor, ekonmik anlamda yapılan sıkı çalışmalar sonucunda UEFA'dan müjdeli haberi aldı ve Avrupa Ligi'ne giriş biletini cebine koydu. UEFA müjdeli haberi bugün resmen açıklayarak bordo mavililerin yüzünü güldürdü.

Trabzonspor'a UEFA'dan güzel haber gelmesi ise en çok Fenerbahçe cephesini üzdü. Bordo mavililerin UEFA'dan men alması durumunda yerine gidecek olan takım sarı lacivertliler olacaktı. Ligin son haftalarına bu motivasyonla hazırlanan ve transfer sezonununda da bir yandan olası Avrupa şansını düşünerek hareket eden , yeni sezon çalışmalarına da erken başlayan Fenerbahçe'nin tüm hayalleri UEFA'nın açıklamasıyla suya düştü. 

UEFA'nın açıklamasıyla birlikte Trabzonspor bir kez daha Avrupa'da Türkiye'yi temsil etme gururunu yaşayacak.

Yorumlar (5)
Salih 2 yıl önce
Şikebahçe ligde kaldı, şampiyonlar ligine kalmış saysınlar
Maestro 2 yıl önce
Kızarıp bozarmalarını görmek isterdim
Semih Atik 2 yıl önce
Ceza almamamiza en çok ta bu acıdan sevindim. Bu sene hedef şampiyonluk zaten. Üstelik avrupa ligine katılım payımızın %50 'si de kesilecek. Avrupa ya gitmesrydik te olurdu. Ancak biz gidip fb gidemeyince ayrı bir keyif. Sezona da erken başladılar beter olsunlar
Çifte bayram 2 yıl önce
men yesinler kahkaha atalım
ihtilàl_61 2 yıl önce
Uefa katılım gelirimizin %50'sinin kesileceğini "MEN" zanneden $İK€bahçe timsah yürüyüşüne başladı, "2 dakika kutlama" yapıp ardından o ACI GERÇEĞİ öğrenince $İK€NİN BAŞKENTİ olan papazın çayırını yaktı :) :) AĞLAMAfenevAĞLAMA :) :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@