7m


7m

hyundai

Trabzonspor Fener'e komşu oluyor

Trabzonspor'un yeni tesisi Fenerbahçe'nin tesisine oldukça yakın

Trabzonspor 29.07.2017, 08:45
Trabzonspor Fener'e komşu oluyor
Önümüzdeki senelerde sezon öncesi kamplarını yurt dışı yerine Türkiye'de geçirmek isteyen Trabzonspor'da yönetim geçen hafta Düzce'de kamp tesisi için arazi bakmıştı.

Başkan Muharrem Usta ve ekibinin Düzce'nin Kaynaşlı ilçesine tesis yapmaya karar kıldığı öğrenildi. Bordo-Mavililerin yeni kamp yeri ezeli rakibi Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası Tesisleri'ne ise sadece 28 km. mesafede.

Trabzonspor'un Kaynaşlı'daki tesislerinin tamamlanmasın ardından iki takım resmen komşu olacak.

Başkan Muharrem Usta'nın Kaynaşlı'da yapılacak yeni tesislerin kulübe uzun vadede büyük katkısı olacağını düşündüğü ve bu projeye bir an önce başlanması için ekibine talimat verdiği öğrenildi.

Yorumlar (14)
ERKUT DEMİR 5 yıl önce
YURT DIŞI KAMPLARINA DÜNYA PARA HARCAMAK YERİNE VEYA KALKIP DÜZCEDE SAÇMA SAPAN BİR YERE PARA HARCAMAK YERİNE SAYIN BAŞKAN ÇIK KAYABAŞI YAYLASINA ÇIK SULTAN MURAT YAYLASINA ÇIK HIDIRNEBİYE KUR BİR TESİS O FUTBOLCULAR 2 AY BURANIN YAYLA HAVASIYLA ANTREMAN YAPSIN DEĞİL 90 DAKİKA 180 DAKİKA ÇIKARACAK KONDİSYONA SAHİP OLURLAR.
memati 5 yıl önce
Amaç futbolcuyu alıştığı şehirden uzak tutmakta olabilir.
Ali Erdil onat 5 yıl önce
Ya başkan Allah aşkına ne işimiz var Düzce'de Trabzon'da yaylalarda yok mu yapabileceğimiz bir yer oraları arastirsak tufa yaylası yapalım oraya güzel bir tesis
Baybars 5 yıl önce
Evet başkanım Düzceye de tesis yapın ama şu bizim kendi öz hazinemiz olan Trabzon yaylalarına da bir tesis yapsanız eminim 3-5 yılda kendini amorti edecektir. Yıllarca yurt dışı kamplarına akıtılan trilyonlara bizim yaylalarımız da 10 tane tesis yapmıştık. Bunu yalnız burada yazan birkaç yorumcu mu görüyor acaba sizde artık farkına varın. Ayrıca haber 61 yazarları da bu durumu sayfalarına taşır ise çok daha görünür olacağına inanıyorum.
FOTİK Yaylası. 5 yıl önce
Dünyanın en iyi yaylaları Doğukaradeniz de iken, sen git İstanbula yakın Düzeyi seç, bu kafayla da kulübü de İstanbula taşırsınız. Yahu kamp için gidilen yurt dışı Avusturya, Macar, Slovak kamp yerlerinden da ha iyisini bizim yaylalar da yapın, dünya takımlarını da kamp buraya Çekersiniz. Bu kadarda mı Kafanı çalışmaz. Ha kulübü borçtan batırmaya rampa kaldı diyorsanız, onda haklısınız.
Aysar 5 yıl önce
Yer de karar da çok güzel, Trabzon'da olan bir takımın yaz dönemi için Trabzon'da tesis kurmasının mantığı yok. Zaten tesisin var Trabzon'da , biraz dikkat lütfen
Dede 5 yıl önce
Zaten başkanlığa o yüzden getirilmişti
Önce Aziz ile elbirliği yaparak şikede feneri kurtardı
Şimdi komşu olur
Sonra sıra kulubü tamamen batırmaya ya da anahtarları Azize teslim etmeye geldi sıra
Yattara 5 yıl önce
Das ist karpuz
Süleyman Özmen 5 yıl önce
Komşi Passport he he Pasaport, Was ist das? karpuz komşi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@