7m


7m

hyundai

Trabzonspor eski başkan yardımcısı Ali Rıza Egemen'e disiplin şoku!

Trabzonspor eski başkan yardımcısı Ali Rıza Egemen, mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu hakkındaki sözleri için disipline şikayet edildi.

Trabzonspor 21.07.2018, 14:01 21.07.2018, 14:19
Trabzonspor eski başkan yardımcısı Ali Rıza Egemen'e disiplin şoku!

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor'da Muharrem Usta döneminde başkan yardımcılığı görevinde bulunan Ali Rıza Egemen, disiplin kuruluna sevk edildi. 

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun katıldığı bir etkinlikte yaptığı konuşma Periscope hesabından canlı yayınlandı. Canlı yayını takip eden Ali Rıza Egemen, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun konuşmasına 'Yalan konuşma Ahmet' mesajı attığı tespit edildi. Konu üzerine Trabzonspor Yönetim Kurulu, Ali Rıza Egemen'i disiplin kuruluna sevk etti. 

EGEMEN, TRABZONSPOR'DAN İHRAÇ MI EDİLECEK?

Konu hakkında Haber61'e açıklama yapan Trabzonspor Disiplin Kurulu Başkanı avukat Haluk Raci Gençosman, konuyla ilgili bilgi verdi. Egemen'e yönelik şikayetin tek bir şahıs değil, yönetim kurulunun ortak kararı oldu "Ali Rıza beyin savunmasını almadığımız için ihraç konusunda bir şey diyemeyeceğim. Disiplini gerektiren bir suç mudur yoksa değil midir soruşturacağız. Gerekli delilleri toplamadan verilecek kararın kesinliği konusunda bir şey söylemek çok yanlış olur. Disiplin kurulundaki arkadaşlarımızla konuşup değerlendireceğiz" dedi.   

Trabzonspor eski başkan yardımcısı Ali Rıza Egemen'e disiplin şoku!


Yorumlar (7)
Sedat K. 4 yıl önce
Ali Riza Egemen noldu. Zorunuza mi gitti. Iste sizin Trabzonsporlulugunuz bu kadar. Ego tasiyorsunuz. Takim üzerinden isim pesindesiniz. Siz bu sunuz ve aynen de öyle oldunuz. Allah düsmana vermesin sizin gibilerini. Arkadan simdi ancak konusursunuz. Hadi gelin bakalim stada taraftarin icine noluyorsunuz. Dogru adami herkez sever bagrina sokar. Gelin de millet sizi bagrina soksun. Görün ne oldugunuzu. Bu kulüb sizin egonuzu tasiyacak kadar kücülmedi. Gidin baska yerde isim yapin. Yalan söyleye söyleye millet artik güvenmekte zorlaniyor baskasina. Iyi yutturdunuz yillardir yalanlari. Insan ama kendini degil genelde kendisi sikintili oldugu icin sasirtmaca arayip karsidakini sorgular. Kendini iste böyle avutur.
HAMZA BAYRAKTAR 4 yıl önce
KÜLÜBÜ BATIRANLARIN ALLAH BELASDINİ VERSİN
MR. Can Mert 4 yıl önce
Eski yönetim kurulu üyesi Ali Rıza Egemen Disiplin kuruluna verilmiş şu anki mevcut yönetim kurulu tarafından suçu kulüp başkanına “ yalan konuşma Ahmet “ demesinden dolayı...! Vay be herhalde bir tazminat davası açarak kulübün 1 milyar olan borcunu Egemene ödetirler diye düşünüyorum..! Daha neler göreceğiz Sayın Ahmet Ağaoğlunada aynı bu taktik ile disipline verdiren yöneticiler şu anda aynı yönetimde birlikte görev yapıyorlar..! İleride Egemeni disipline verenlerle belkide yönetimlerde beraber olacaklar... Bu kulüp hepimizin bazıları herhalde kendilerini kulübün sahibi görüyorlar...! Derviş misali...!
DuRsUnTeMeL 4 yıl önce
Aliriza egemen kültürlü bir insan aynı zamanda doktor öyle bir söylemde bulundu diye disipline sevk edilmesi yanlış.Ahmet Ağaoğlu yıllarca yöneticilik yapmış şu anda TS’un başkanı yönetenler eleştirilir.TrabzonSporda eski yeni diye bir şey olmamalı birlik beraberlik şart.
şehzade 4 yıl önce
Hayatı yalan olanlar gerçekleri de kendileri gibi yalan sayarlar trol kafası ile hareket eden bir başkan yardımcılığı yapmış zaten söyle delikanlı gibi çık hangi konuda yalan söylemiş açıkla
NECMİ GÜNEŞ 4 yıl önce
Muharrem Ustada Çok Kez Basına Açıklama Yaptı Ama Bunun Kadar Gerçek Değildi ve Biz Hala Bu Başkana Destek Olmuyoruz Olamıyoruz Çünkü Nemalanamıyoruz Sanırım
Ugur şirin 4 yıl önce
Eski yeni kişiler hakkında söylenecek aranırsa o kadar yanlış ve kötü olaylar söylenebilir şu böyle yapti o şöyle ben doğruyu yapacagım gibi.ancak zaten bir avuç olan camia böyle parçalanır ve dagılır.birbirini suçlamadan karalamadan herkes işini yapsın işiyle anılsın asıl olan trabzonspordur eskiyi karalamak klübe fayda getirmez yeniyi eleştirmek te zarar verir tüm yeni eski yonetici arkadaşlar aynı gemideyiz birlik olmak lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@