Trabzonspor Divan Kurulu'ndan Zeki Yavru açıklaması

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen'den Zeki Yavru açıklaması.

Trabzonspor Divan Kurulu'ndan Zeki Yavru açıklaması
banner432

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, bordo-mavili kulübe transferi tartışma konusu olan Zeki Yavru hakkın çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Sürmen, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzonspor’un Türk Futbolu’nda yaptığı ihtilalin arkasındaki en büyük gücün, “alt yapı - öz değerler” olduğunu vurgulayarak, " Son günlerde bonservis bedeli olmaksızın sadece maç başı ücretle transferi söz konusu olan değerimiz Zeki Yavru üzerinden koparılan fırtınayı hayretle izledik. Özellikle sosyal medyada oluşan linç kampanyasına bilinçli - duyarlı kesimin istisnalar hariç tepkisizliği camiamızı derinden üzmüştür. Ekonomik gerçeklerle çelişik 'tribüne oynama, kendi popülaritesini artırma gayretli' yönetim anlayışının kulübümüzü getirdiği mali açmaz ortada iken, mevcut yönetimin büyük bir gayretle başlattığı 'Ekonomik kurtuluş savaşına' paralel bu girişimine, kulüp lisansına engel olması muhtemel bir teknik adam ve 2 futbolcuya ödenecek bir çok Anadolu kulübünün yıllık bütçesine eşit tazminatlara neden olanlardan neredeyse daha büyük tepki vermek hayli düşündürücüdür. Oysa ki,bu savaşı verenler, 'Bizden sonrası tufan, kulüp batarsa batsın!' anlayışından hareketle, 'feda dönemi' çabasının yanı sıra, başarısızlığın kaçırdığı sponsorların peşinden koşmak yerine 'hayal satmayı' tercih etselerdi, söz konusu kitleden büyük alkış alırlardı kanısını taşıyoruz"ifadelerini kullandı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Savaş
Savaş - 7 ay Önce

Eleştirenler eleştisiyle beraber aldığı forma ve kombinenin resmini de atsın. Maça gitme, forma alma, kombine alma. Sonra o gelmesin bu gelmesin. Satılan kombine sayısı ortada.

salih
salih @Savaş - 7 ay Önce

ağzına eline sağlık hislerimize tercüman oldun

MUSTAFA
MUSTAFA - 7 ay Önce

Herşey bitmiş değil Zeki trabzonspor a alınmalıdır. Yönetim dik durmalıdır.

üüg
üüg - 7 ay Önce

ben trabzonsporluyum diyen trabzonlulardan bi bok olmaz.
gerçek trabzonsporlular trabzonda yaşamayanlardır.

Metin AYDIN
Metin AYDIN - 7 ay Önce

Çok doğru tespit: sağ bek sakatlansa alternatif elinde, hem bonservis parası vermiyorsun hemde canını dişine takıp forması için oynayan birini almış olacaksın. Yazık Çok yazık hem öze dönmekten bahsedeceksin hem tahammül edemeyeceksin nasıl taraftarlık anlamış değilim.

selçuksebatlı
selçuksebatlı - 7 ay Önce

ALIN ADAMI ,İTİRAZ EDEN TARAFTARLAR MAÇAMI GİDİYOR HAKLI VE YA HAKSIZ.

İBRAHİM
İBRAHİM - 7 ay Önce

güzel tespit

Yılmaz
Yılmaz - 7 ay Önce

Geçin bu işleri Türkiye de çok Trabzon kökenli oyunu var biraz da onlara yönelin

Mori
Mori - 7 ay Önce

Yolda bulduğunuzu getirin


banner393

banner426

banner443

banner441