7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan Vida açıklaması!

Trabzonspor Vida için Beşiktaş başkanı ile görüşüldüğü iddiasını yalanladı

Trabzonspor 20.01.2022, 11:56 20.01.2022, 12:03
Trabzonspor'dan Vida açıklaması!

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'un Beşiktaş'ın tecrübeli stoperi Domagoj Vida'yı istediği ve başkanların görüşme yaptığı öne sürülmüştü. Bu iddia üzerine Trabzonspor açıklama yaparak haberi yalanladı.

Yapılan açıklamada şöyle denildi;

Bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan ve kulübümüzün Beşiktaş JK’nın oyuncusu Domagoj Vida ile ilgilendiğine dair haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi'yle konuya ilişkin herhangi bir görüşmesi olmamıştır.

Beşiktaş'tan da konuyla ilgili açıklama yapıldı .Yyapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Futbol A Takımımızın oyuncusu Domagoj Vida'yı Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin Trabzonspor'a kiralayabileceklerini dile getirdiğini ancak Trabzonspor'un bu transfere sıcak bakmadığı şeklindeki Milliyet Express'de imzasız yayımlanan haber tamamen hayal ürünüdür. Belli çevreler tarafından kasıtlı ve art niyetle yapıldığını düşündüğümüz bu haberin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Öte yandan Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir.

Camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kurumsal iletişim araçlarımızdan bir açıklama yapılmadıkça, bu ve benzeri sözde haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.


Yorumlar (5)
doğan yıldız 4 ay önce
caner osmanpaşaya sahip çıksaydınız yıllardır süren stoper sıkıntınız olmazdı. hemde yerli bulma derdinizde olmazdı. parmak ı da gönderdiniz. ileri topu götürecek adam kalmadı. ömür gibi çıtkırıldım adamdan fayda bekleyin bakalım.
İsiyin 4 ay önce
Valentin Rosier, Rachid Ghezzal şampiyonlar ligi için belki katkı sağlar. ikisine 1 milyon euro veririz. Vida kalsın.
Erdem 4 ay önce
Vidanın V sini bile istemiyorum. Ama Hoca Vidayı isterse alınmalı ki zaten istese çoktan alınmıştı. Stoper gerekli hem de iş yapacak ve katkı sağlayacak adam olmalı. Genç gelecek vaaden oyuncu ekstra olabilir onu bilemem ama şuan 1 tane hazır adam mutlaka şart. Fakat lakayıt olan oyuncular başta ofans ve orta saha oyuncuları. Yunus şu formsuz Bakasetasdan formayı kapamadı ya başka da bir şey demiyorum. Yusuf ve Visca kendini gösterecek önemli olan onlar kendini gösterene kadar puan farkı kapanmasın. 5 maçlık galibiyet serisi bizi başka yere taşır ve bu takım bunu yapabilecek güçte.....
Oflu 4 ay önce
Bizim futbol bilgini yönetim konuştu. Futbol aklı olan kiralık verdiği oyunculara hemde ücretlerini Trabzonsporun ödediği oyunculara bize karşı oynayamaz maddesi koydurmamak futbol zeka yoksunluğudur.
Oflu 4 ay önce
Bizim futbol bilgini yönetim konuşmuş. Bu konuşmaları bizim ruhsuz topçulara yapın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@