7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan vefa örneği

Trabzonspor'un 1996 yılında kaçan şampiyonluğu sonrası hayatına son veren Mehmet Dalman, Giresun'un Görele ilçesine bağlı Kaba mahallesindeki mezarı başında Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile anıldı.

Trabzonspor 05.05.2022, 15:24
Trabzonspor'dan vefa örneği

Trabzonspor'un 5 Mayıs 1996'da Fenerbahçe'ye karşı 2-1 kaybettiği maçı izlemek üzere Giresun'un Görele ilçesinden Trabzon'a giden Mehmet Dalman, mağlubiyetin ardından ertesi sabah kendisini evinin önündeki ağaca asarak intihar etmişti.

Mehmet Dalman'ın 26. ölüm yıldönümünde Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Dalman'ın ağabeyi Ahmet Dalman ile birlikte mezar ziyaretinde bulunarak dua okudular.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, mezar ziyareti sonrasında Dalman ailesi ile sohbet ederek fotoğraf çektirdi. Sezon bitene kadar hiçbir açıklama yapmayacağını belirten Ağaoğlu daha sonra mezarlıktan ayrıldı.

Trabzonspor'dan vefa örneği

Trabzonspor'dan vefa örneği

Trabzonspor'dan vefa örneği


Yorumlar (3)
Serkan 3 hafta önce
Gözlerim doldu Allah rahmet eylesin ölen kardeşlerimize , başkanım ve yönetim kurulu üyelerimize çok çok teşekkür ederim. Gerçekten büyük bir vefa gösterilmiştir. Allah böyle acılar bir daha yaşatmasın ,ayrıca buradan bütün Trabzonspor camiasına seslenmek istiyorum futbolun ayrıca bir eğlence aracı olduğunu asla unutmayalım. Ağlayalım , sevinelim ,bağırıp çağıralım ama asla kendi ya da bir başkasının canına mal olmayalım. Bu kardeşlerimize ve bu yazıyı okuyan bütün herkesin cümle geçmişlerine de Allah rahmet eylesin.
Garip38 3 hafta önce
Adam gibi adam vesselam, Başta HZ.Muhammed S.A.V. Olmak üzere Tüm müslüman aleminin geçmişlerinin ve geçmişlerimizin mekanı Cennet olsun inşallah
COVANNİ 3 hafta önce
İŞTE BU YÜZDEN TRABZONSPOR. SEZON BAŞINDAN BERİSÖYLÜYORUM. KARADENİZDEKİ TÜM MEZARLIKLARIN GEZİLMESİ LAZIM. ÇOK FAZLA HİKAYE VAR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@