7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan transfer açıklaması! "Kampa kadar tamamlamak istiyoruz"

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu'ndan transfer açıklaması.

Trabzonspor 06.06.2021, 09:42 06.06.2021, 10:24
Trabzonspor'dan transfer açıklaması! "Kampa kadar tamamlamak istiyoruz"

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, transfer çalışmalarını büyük bir uyum içinde gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sağıroğlu, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesini ziyaret ederek başkan Selçuk Kılıç ve yönetim kurulu üyelerine yeni lokal binası için hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sağıroğlu, burada yaptığı konuşmada, Trabzonspor'un her zaman zirveye oynayan yarışmacı bir takım olduğunu belirterek, "Göreve geldiğimiz günden itibaren ekonomiyi sürdürülebilir hale getirmek için yönetim kurulu ile birlikte disiplinli bir çalışma içinde olduk. Bu konuda taviz vermeden, planlarımız doğrultusunda hareket ettik. Rakiplerimiz ciddi bütçelerle takım yaparken, biz mali yapımızı bozacak hamlelerden uzak durduk, yarışmacı kimliğimizden de ödün vermedik." dedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile yapılanma ve hedef anlamında fikirlerin örtüştüğünü dile getiren Sağıroğlu, şu değerlendirmede bulundu:

"Hocamız, şehrin yapısını ve yöre insanının ne istediğini çok iyi biliyor. Hocamız, tesislere girdiğinden itibaren 'burası gerçekten bir futbol kenti' dedi. Hemen bunu hissetti ve Trabzonspor'da görev yapmaktan da çok mutlu. Altyapı için de Abdullah Avcı büyük bir şans. Bu topraklardaki oyuncu verimini biliyor ve bunun için altyapıyla da müthiş bir koordinasyon içinde. Bugün Türkiye'de olsun, Avrupa'da olsun bir çok takımda Trabzonlu oyuncuları görebiliyoruz. Gerçekten bura verimli topraklar, genetiğimizde var. Hocamızın da tespitleri ile birlikte Trabzonspor'un geleceğini güçlendireceğiz. Bir taraftan yarışırken, diğer taraftan ise yetiştirip, geliştireceğiz ve ekonomik olarak kulübümüze katkı sağlayacağız."

Sağıroğlu, transfer çalışmalarının büyük bir titizlik içinde yürütüldüğüne dikkati çekerek, "Bu ay içinde başlayacak olan kampa kadar hedeflediğimiz transferleri tamamlamak istiyoruz. Bu konuda, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Futbolcu İzleme Komitesi Direktörü İhsan Derelioğlu, Başkanımız ve Yönetim Kurulu'nda görevli arkadaşlarımız koordineli bir şekilde, büyük bir uyum içinde çalışıyor." diye konuştu.

Transferlerin, Avcı ve Futbolcu İzleme Komitesinin onayı ile gerçekleştirildiğini dile getiren Sağıroğlu, "Gervinho ve Peres bu çalışmanın ürünü. Bu anlamda Futbolcu İzleme Komitemiz çok iyi bir veri tabanına sahip. Trabzonspor'un her zaman hedefi zirvedir. Bu hedef doğrultusunda iskelet kadromuz ve yeni yaptığımız transferlerin yanına transferlerimiz olacak." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (8)
Kazım 1 yıl önce
Futbolcu izleme komitesi çok iyi veri tabanı na sahip ise 2 senedir yapılan 35 boş transfer niye yapıldı. Birileri bu ekibe sormadan mı transfer yaptı. Büyük olasılık ağaoğlu tek başına transfer yaptı. Pardon yanında newton var dı. Hep aynı hikaye.
Erdem 1 yıl önce
Hedef güzel, inşAllah gerçekleşir, kamp öncesine transferler yetişir ve gelen adamlar da bize faydalı olurlar. Bundan daha faydalısı kadroyu koruyun. Umudumuz Uğurcan, inşAllah çok güzel bir paraya gider bizde finansal olarak rahatlarız başka kimseyi satmak zorunda kalmayız.
Kampa yetiştirme 1 yıl önce
Ben TS yi tuttuğumdan beri denen bir soz transferleri kampa yetistircez .bir kere bile göremedim transferlerin kampa yetiştiğini
Mehmet Ali 1 yıl önce
Alinmal istenen oyuncu kaliteliyse baska yerlere ön anlasma yapmislardir ömer abi demek istiyorki nazikce sekilde trabzon ortada kalanlara yönelecek daha ucuz olur belki tutar kusura bakmayin bu bir fiyaskodur baskanda sörloth olabilir diyordaha bubasi olmaz dedi norvec basinina baakanin haberi yok cok sry var yazacak önümüzdeki kongrede ahmet ali agaoglunun istifasini beklicem yeni adaylar gelmeli taraftari kandirmayan baskan gelmeli
Vatansever 1 yıl önce
Mehmet Ali, daha çok beklersin. Ağaoğlu geleli hemi kulübün borcunu azalttı, hemi yarışan takım kurdu. Daha ne istiyorsun, belkide şu kulube bir kuruş faydan dokunmamış tır.
HataydanEskiTsli 1 yıl önce
2 golcu bir sol bek ve ugurcanin yerine bir kaleci bulup transferi kapatalim. Ugurcan'dan baska kimseyi satmayalim.
idris 1 yıl önce
Demedi demeyin kampa kadar tamamlanamaz eskiden olduğu gibi boş konuşmayın hem bütçeyi ön plana koyup hem transfer zor bu dereyi geçene kadar elimizdeki gençlerden oluşan bir takım yapmak ve 2/3tecrübeli topçuyla harmanlayıp güzel bir takım ortaya çıkartmak hem geleceği hem bütçeyi doğrulturuz.öyle yaşlılarla bir yere varılmaz
Görünen köy 1 yıl önce
İki sezona yakın izleme yapılıyor ancak bir sol bek oyuncuyu Brezilya dan zorla bulup sezona başlayabildik ancak şimdi yine başa dönerek yeni bir oyuncu aramaya başladık! Neymiş bonservisi pahalıymış, önde sorun yaşıyormuş! Yeni arayışa hem mali hem de oyuncu ile ilgili hata yapmayız umarım!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@