Trabzonspor'dan transfer açıklaması

Hacısalihoğlu transfer rotasıyla ilgili konuştu

Trabzonspor'dan transfer açıklaması
banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Teknik Direktör Ünal Karaman'ın imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Hacısalihoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili gelen soruya "Güncel şekilde eskiden başarılı olan tarzı oturtmaya ve onun üzerine yenilikleri ilave etmeye çalışacağız. Ünal hocam ve Özkan hocam bu yapılanmanın en önemli yapı taşları. Elimizde şişkin ve yüksek maliyetli bir kadro var. Kulübe zarar vermeyecek şekilde, hızlı ve hesapısiz bir şekilde olmadan Trabzonspor gerçeklerine uyacak herşeyi yapacağız. Bu sadece bizim planlamamıza bağlı olmadığını takdir edesiniz. Gelecek ve gidecek oyuncularla ilgili değişime teknik adamlarımız ve bütçenin el verdiği şekilde çalışacağız. Trabzonspor'un imkanlarını herkes biliyor. Hep birlikte Trabzonspor'u ayağa kaldıracağımız bir dönem olduğunu aklımızdan çıkarmayalım." şeklinde yanıt verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdi abi
abdi abi - 1 yıl Önce

ünal hocam..hep yanındayız..takım adam gibi oynasın..düzene girsin yeter ..ilk 10 bizim için kafi bu sene..sonrası imkanlar dahilinde artık..

Salih
Salih - 1 yıl Önce

Kulübün imkanları başkaları tarafından hibe edildi. Trubun geliri bile borca temlik. Bu usta ile iho kendi işlerini de boyle mi idare ediyorlar cok merak ediyorum.
2023'e kadar kemer sikilacak.
Keşke Aziz Y yonetseydi bu karad vijdansızlık yapmazdı.
TS tarihinde bu adamlar başkan olarak yazacak.

SIRADAKİ HABER

banner393