7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan transfer açıklaması: 2-3 transfer daha...

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, hedefi daha yukarılarda olan bir Trabzonspor inşa etmeye çalıştıklarını söyledi.

Trabzonspor 04.06.2021, 13:09
Trabzonspor'dan transfer açıklaması: 2-3 transfer daha...

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde bulunan alanda Bizim Neslin Uşakları Derneği (BNU) Bizim Neslin Fidanları projesi kapsamında altyapı sporcularıyla fidan dikim törenine katıldı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sağıroğlu, amaçlarının bütün Trabzon'un değerlerini ön plana çıkarmak olduğunu belirterek, "Bu organizasyonu iki sene önce yapmıştık ama pandemi nedeniyle açılışını gerçekleştirememiştik. Bugün yasakların azalması nedeniyle bu organizasyonu gerçekleştirdik. Oyuncu fidanlarımız ile açılış gerçekleştirdik ve gayet güzel oldu. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Bunu yapmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz" dedi.

"Trabzonspor'un yarışmacı kimliği her zaman ön plandadır"
Trabzonspor'un yarışmacı kimliğinin önemine dikkat çeken Sağıroğlu, "Trabzonspor her zaman yarışmacı kimliği ile ön plandadır ama belli bir ekonomimiz var. Yapılandırma sonrası keyif olarak harcama yapma lüksümüz yok. Bir programın ışığı doğrultusunda transferlerimiz yapılıyor. Bu sene ciddi bir iskelet şeklimiz oluştu zaten biz bu iskelete ilave olarak doğru takviyeleri yapmayı görev edindik. Çok uzun süre çalışılan isimlerden Gervinho ve Peres'e imza attırdık. İki futbolcunun da ismini herhalde kimse tartışmaz. Ücretlerini de takım dengelerini bozmadan yaptık. Bundan sonraki transferde olacak ama benim bilgi vermem doğru değil. 2-3 transfer daha yapılacak diye bekliyoruz. Onlar da hoca ve başkanın dediği gibi Haziran'da başlayacak olan kampa geleceklerini planlanıyor" şeklinde konuştu.

"Daha büyük bir Trabzonspor inşa etmek için çalışıyoruz"
Bu sezon pandemi nedeniyle seyirci enerjisini bulamadıklarını sözlerine ekleyen Ömer Sağıroğlu, "Bu sene 12. adam dediğimiz taraftarlarımız olmuş olsaydı belki de topladığımız puandan fazlasını toplardık. Seyirci enerjisini maalesef bulamadık. Bu sene hedeflerimiz yine yukarlarda ama ekonomik yapımızın sürdürebilmesi için bir taraftan yetiştirip ve geliştirip satacağız oyuncuları bulup kadroya sokmalıyız. Yine geliştireceğiz ve katkı alacağız ekonomik adına Trabzonspor’un geleceğini güçlendireceğiz. Bu zaten bizim ana ilkemiz. Bunu yaparken de aynı zamanda da üst sıralarda yarışan, hedefi daha büyük olan bir Trabzonspor'da inşa etmeye çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (10)
BenDeniz 1 yıl önce
Bizim taraftar tutturmuş bir Sörloth ta Sörloth Trabzonspor’dan nasıl gittiğine,
kaçarak gittiği de unutulmamalı. Çok da önemli değil Sörloth mu var dı bu zamana kadar??
Mantıklı 1 yıl önce
Sevgili “Bendeniz”. Çok haklısın. Zira, Trabzonspor Taraftarları evdeki Bulguru beğenmez, Pirincin peşine koşar, yakalayamayınca eve döndüğünde de, ne Bulgur kalır ne hoşaf ! :-)))
Şimşek 1 yıl önce
Yerli oyuncuya yönelin artık genç ve heyecan yaratacak oyuncular olsun
ERAY ARSLAN 1 yıl önce
Örneğin, Emirhan Aydoğan, Batuhan Kör, Cemali Sertel ve Nafican Yardımcı gibi genç ve yerli oyuncu transfer edilmeli
BenDeniz 1 yıl önce
MANTIKLI Kardeşim teşekkür ederim!
İlk defa bana bu sayfalarda haklı diyen sizsiniz.
Ali KIRKBİR 1 yıl önce
yanlış transfer politikanız yüzünden, abdullah hocanın yabancı ve yaşlı oyuncu merakı yüzünden Ünal hocanın kurduğu altyapılı başarılı gençleştirme sistemini yok ettiniz. yazık asla başarılı olamayacaksınız.
Hakan 1 yıl önce
Senin mesela alt yapıdan takip ettiğin superlig kaldıracak kim var bu alt yapıdan herşeye birileri çıkmıyor dünyada yok bu gençleştirme ne oldu nerde Batuhan arslan nerde Ebrar nerde sefa kınalı en iyilerini elinde tuttun Serkan ve Hüseyin onlarda en fazla sıradan anodulu takımlarında oynar bırakın boş goy goy yapmayı
ERAY ARSLAN 1 yıl önce
Trabzonspor yönetimine, teknik ekibe ve futbolcu izleme komitesine tavsiyem;
Brezilya'nın Santos Takımından forvet oyuncusu Kaio Jorge Pinto Ramos'u izlemesini, listeye almasını ve transfer listesine almasını tavsiye ederim. Çünkü bitiriciliği ve potansiyeli yüksek
Özgür ata 1 yıl önce
Sörloth’a “come to Trabzon” diye tweet atmayın, bi tarafları kalkmış, bize yaramaz artık
Azem kardeş 1 yıl önce
Aldiğiniz adamlar yaşli ömer abi inşAllah forvet transferinde çuvallamazsiniz şuanki kadro şampiyonluğa filan yetmez orta sahaya lider adam lazim yeni bi sosaya ihtiyaç var sol bek lazim sağ bek aldik acaba nasil çikar bilmiyorum sağ açikda lazim sakın ola sakin bu sene taraftari şampiyonluk diye gazlamayin bu kadroda bu kapasite yok gögüsleyemez bu kadro sampiyonluğu a.parmakla trondseni ne yapin edin kazanin a.ömürü gelişdirin hiç calişdirmiyorsunuz takimi hiç kalkp kalede uğurcan giderse fenerin kokuşmuş mertini almayi hayal ediyorsunuz kalemizde erce ve arda var çok vasat işler oluyor bu şekilde olmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@