Trabzonspor'dan taraftarlara uyarı: Dolandırıcılara itibar etmeyin

Trabzonspor, bordo mavili taraftarlara yüksek fiyatlı ve sahte ürün satanlara karşı hukuki süreç başlattı.

Trabzonspor 18.08.2017, 23:04 18.08.2017, 23:30
Trabzonspor'dan taraftarlara uyarı: Dolandırıcılara itibar etmeyin

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor taraftarına mağduriyet yaşatan dolandırıcılık olaylarına Trabzonspor Kulübü el koydu.


Trabzonspor Kulübü, sosyal medya hesabından duyuru yaparak taraftarlara yüksek fiyatlı veya sahte Trabzonspor ürünü satan kişilere karşı savaş açtı.

Trabzonspor açıklama yaparak taraftarlara "Değerli taraftarlarımız. Sizi arayarak atkı, bere, kaşkol satmak isteyenlere itibar etmeyin. Bu kişiler hakkında hukuki işlem başlatılmıştır" şeklinde seslendi. 

Bordo mavili bazı taraftarlar, hem sosyal medya üzerinden hem de telefon satışıyla dolandırıcıların tuzağına düşmüş ve şikayetlerini Trabzonspor'a iletmişti. 
Yorumlar (5)
Tonyalı ömer 3 yıl önce
Fazla dolaşmaya gerek yok kemeraltı çarşısında sahte forma satan çok yer var çarşı pazar kurulan her yerde sahte forma var sayın başkan önce yanibasimizi temizleyelim
Sedat 61 3 yıl önce
Alan kodu (212)1967 ile biten bi numaradan ariyorlar ts urunu satiyorlar bunlara itibar etmeyin arkadaşlar
Fatih 3 yıl önce
ASLINDA BU DOLANDIRICILIĞI SİZ YAPIYORSUNUZ. BENİ KAÇ DEFA ARADINIZ ATKI SATALIM DİYE. 20 TL LİK ATKIYI 49 TL YE SATIYORDUNUZ.
Reis 3 yıl önce
Fiyatlar uygun olsa kimse çakma ürün almaz, sahtekarlarda nal toplar ama bi formaya 150TL verecek kadar'da zengin değilim malesef.
Başkan 3 yıl önce
Biz onları biliyoz o yüzden ucuz ve çakma ürübleri alıyoz pahalısını almıyoz başkan fivan üyesi değilizki %50 indirimimiz olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@