banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor'dan taraftarlara mesaj!

Trabzonspor taraftarları yayınladığı mesajla uyardı.

Trabzonspor 26.12.2016, 15:26 26.12.2016, 15:44
Trabzonspor'dan taraftarlara mesaj!

Trabzonspor, Hüseyin Avni Aker stadın oynanacak son maç olan Fenerbahçe karşılaşması öncesi yayınladığı mesajla taraftarlara uyarıda bulundu.

Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada  şu ifadelere yer verildi;

"TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Ayrıca takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır.

Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ercan 4 yıl önce
Bunu dinleyen kim ? Yüzlerce kendini bilmez var. Bir kaç tahrikle sahaya yabancı madde atar, ağıza alınmayacak küfürler yapar, tel örgüleri ve direkleri indirir ve masum bir sürü insanı da yakar. Kulüp ceza alır, o tribünde oturan herkesi yasaklı yapar ve de Trabzonspor'a transferi zorlaştırır. Maddi manevi onca zarar verir ama ona sorsan ''İyi bir iş yapmıştır, Maçı oynatmıştır, Fener'e haddini bildirmiştir''
yasar 4 yıl önce
çok önemli bir konu, özellikle bu konu ile mücadele edilmeli. istanbulda 2 maça gittim , ikisinde de küfür yüzünden ceza yedik.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@