Trabzonspor'dan sponsorluk anlaşması! Yenilendi

Trabzonspor, mevcut sponsorluk anlaşmasını uzattı.

Trabzonspor 08.10.2020, 16:28
Trabzonspor'dan sponsorluk anlaşması! Yenilendi

Trabzonspor, Damat Tween ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Resmi giyim sponsoru Damat Tween, 2020-2021 sezonunda da futbol takımına, yönetim kuruluna, idari ve teknik heyete özel koleksiyon hazırlayacak.

Özel koleksiyon; sporcular, yöneticiler, teknik ve idari kadro için örme ceket, jogger pantolon, terletmeyen gömlek, astarsız, katlanabilir ve kırışmayan ceket gibi ürünlerden oluşacak.

Başkan Ahmet Ağaoğlu: “Örnek bir sponsorumuz var!”

Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Kulübümüz ile Damat Tween arasında 2018 yılından beri devam eden başarılı, güçlü ve örnek bir sponsorluk anlaşmamız var. Bu iş birliğimizin uzun yıllar sürmesi temennisiyle 2020 – 2021 sezonunda futbol takımımızın, yönetim kurulumuz, idari ve teknik heyetimizin giyim sponsorluğunu üstlenen Damat Tween’e bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Orakçıoğlu: “Güçlü iş birliğimiz, başarılarımıza ivme katacak”

Türkiye ve dünyada sporun ve sporcunun yanında olmaktan her zaman gurur duyduklarını belirten Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Trabzonspor, çok önemli başarılara imza atan köklü kulüplerimizden biri. Damat Tween olarak dünya moda perakendesindeki gücümüzle yeni başarılar hedefleyen Trabzonspor’a desteğimizin sürmesinden mutluyuz. Güçlü iş birliğimizin hem Trabzonspor Kulübü’nün hem de Damat Tween markamızın başarılarına ivme katacağına inanıyoruz” diye konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
taraftar 12 ay önce
takıma değil teknik heyet ve özellikle yönetime sponsor. Bedava kıyafet güzelmiş. terletmeyecek kırışmayacak yalnız kirlenmeyecek yok şartlarda onuda koysaydınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@