7m

7m

hyundai

Trabzonspor'dan şampiyonluk paylaşımı geldi! 2010-2011 vurgusu

Trabzonspor'un şampiyonluk paylaşımı büyük beğeni aldı.

Trabzonspor 18.04.2022, 10:08
Trabzonspor'dan şampiyonluk paylaşımı geldi! 2010-2011 vurgusu

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor, 2021-2022 yılı şampiyonluğuna açık ara fark ile giden Trabzonspor'dan şampiyonluk açıklaması geldi.

Bordo mavililer "Dünden bugüne" notuyla paylaştığı görselde merdivenlerin başındaki Şampiyonluk kupası görülüyor.

Her basamakta şampiyon olunan yılın yazıldığı merdivenlerde 2010-2011 yılının yer alması da dikkatlerden kaçmadı.


Yorumlar (7)
Memo 1 ay önce
Ne zaman biz böyle işlere girsek hep zararlı çıkıyoruz.Bayern Münih haftaya Dortmundu yenerse onuncu kez arka arkaya şampiyon olacak, onlarda böyle hava yok.
Mr. Untouchable 1 ay önce
Güzeeeeel..
vatandaş 1 ay önce
O malum kupayı sadece İMAMOĞLU geri alabilir. O'nun gözü karadır ve yeniden yargı yolunu açabilir. Diğerleri hikaye....Mevcut Trabzonlu siyasiler Sn. Cumurbaşkanı'nın boynuna bordo-mavi kaşkol asma yarışında....
Erdem 1 ay önce
O kadar pislik var ki, düzgün biri gelirse bizim kupaya sıra gelir mi çok zor. Bu arada taraflı yönetici istemiyorum, başa gelen adil olsun, tarafsız olsun, sadece ülkeyi yönetsin, ona buna spora karışmasın. TFF başkanı, MHK başkanı hepsi tarafsız olsun, siyasetin adamı olmasın. Ekonomik olarak, yargı olarak yapılacak o kadar iş var ki.
Erdem 1 ay önce
Bir söz vardır, bir şeyi 40 defa söylersen olur diye ama sadece söylemekle olmuyor. Keşke olsa, her insan, isteğini 40 gün boyunca dile getirerek hayaline kavuşsa ama olmuyor. Biz şampiyonuz diyerek şampiyon olamayız, sahada çıkıp rakiplerimizi yenmezsek şampiyonluk zor, 4 beraberlikle son hafta belki şampiyon oluruz, belki de berabere kalarak penaltılarla Türkiye Kupasını da alırız da, bu kadroya beraberlik bayramını yakıştıramıyorum. Çıkıp adam gibi oynayalım şu 2 maçı da kazanalım.
cepni 29 1 ay önce
Abi garantileyin ondan sonra paylaşın. Takımın üstünde ölü toprağı var gibi.
mahmut 1 ay önce
Bu takım kalan 5 maçta 4 puanı nasıl alacak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@