7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan Özer Hurmacı'ya sert tepki

Trabzonspor'dan olan alacağı konusunda uzlaşmaya yanaşmayan Özer Hurmacı için sert açıklama geldi.

Trabzonspor 08.08.2018, 19:55 08.08.2018, 20:43
Trabzonspor'dan Özer Hurmacı'ya sert tepki

Trabzonspor'dan flaş Özer Hurmacı açıklaması geldi. Trabzonspor'un lisans almaya engel borcunu taksitlendirmek isteyen Trabzonspor'a olumsuz yanıt veren Özer Hurmacı için "Girişimler Trabzon’un Çocuğu’’ diye anılan Özer Hurmacı tarafından karşılıksız bırakılmıştır!" ifadelerine yer verildi. Ayrıca Hurmacı'ya borcun ödendiği bilgisi de açıklamaya eklendi.

İşte Trabzonspor'un açıklaması :

Tüm spor kamuoyunun malumu olduğu üzere; kulübümüzde geçmiş yıllarda forma giyen Özer Hurmacı, bir önceki dönem Yönetim Kurulu ile yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshederek TFF’ye başvurmuştur.

Dönemin Yönetim Kurulu tarafından futbolcu ile mutabık kalınan tazminatsız ve hatta kulübümüze 350 bin TL kâr ettirecek fesih anlaşması imzalanmamış ve beraberinde yaşanan süreçte oyuncunun TFF’ye yaptığı başvuru sonrası kulübümüz haksız bulunarak 5 milyon 351 bin TL’lik tazminat ödemeye mahkûm edilmiştir.

Futbolcunun tazminat talebi, Yönetim Kurulumuz tarafından kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik tabloya uygun bir planlama dahilinde ivedilikle çözülmeye çalışılmıştır.

Ancak uzlaşı adına yapılan tüm girişimler “Trabzon’un Çocuğu’’ diye anılan Özer Hurmacı tarafından karşılıksız bırakılmıştır!

Trabzonlu olmamasına rağmen, kulübümüzden ayrılırken içeride bulunan 1 milyon 500 bin TL’lik alacağını ‘’bir telefon görüşmesiyle’’ taksitlendiren ve TFF’ye başvurmayan Uğur Demirok’un örnek davranışından hareket eden Yönetim Kurulumuz, aynı talebi Özer Hurmacı’ya da iletmiştir.

Ancak; ‘’Trabzon’un çocuğu’’ diye anılan oyuncu, indirim taleplerimizi reddetmiş, taksitlendirme yönünde yaptığımız pek çok uzlaşma girişimlerimize olumsuz yanıt vermiş ve hatta tazminat bedelini Türkiye Futbol Federasyonu’ndaki kayıtlara ‘’Trabzonspor’un lisans almasına engel borç’’ olarak da işleterek, bu eylemiyle kulüp lisansı almamızı da engellemiştir.

Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak; gerek kendi dönemimizde gerekse daha önceki dönemlerden günümüze yansıyan sorunların çözümü için iyi niyet, samimiyet ve dürüstlük ilkeleriyle hareket ettiğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz.

Bu anlamda; kulübümüzün tüm iyi niyetli girişimlerine olumsuz yanıt veren, ‘’Trabzon’un çocuğu’’ olarak bilinen Özer Hurmacı’ya kulüp lisansı alabilmemiz için ödememiz gereken 5 milyon 351 bin TL’lik tazminatın tek seferde ödendiğini kamuoyunun bilgisine sunarız!

Saygılarımızla.


Yorumlar (61)
Salih 4 yıl önce
İlk parladığı dönemde Ts yerine Fb yi tercih etmişti,biz naptık üzerine transfer ettik, formayı verdik, besle kargayı oysun gözünü
Yasar 4 yıl önce
Ts nin dava yı kaybetmesine sebep olan kişi SadiTelelioğlu dur
Dumanoğlu 4 yıl önce
Özer i anladık, bu süreçte karakterini gösterdi de muammer bey nasıl açıklayacak bu ve ekiciden verdiği zararı... madem o rakama fesih edilebiliyordu sözleşme ne diye adamla davalık oluyorsun.
yavuz 61 4 yıl önce
yazıklar olsun taksitle alsan bi yerin mi aksilirdi özer efendi
abdi abi 4 yıl önce
uğur demirok bu takımda kalmalıydı...
oflular 4 yıl önce
böyle karaktersiz futbolculara trabzonspor formasını giydiren yöneticilerde suç... adam orta yaparken yere düşüyor . koşarken yere düşüyor. kafa topuna cıkıyor yere düşüyor. kim aldıysa bu müthiş topçuyu helal....
hasan 4 yıl önce
sokmayın birdaha böyle aç gözlüleri kulübe !!!
Ugur şirin 4 yıl önce
Vay vay yağma hasanın böreği paralara bak kim almış belli ne trabzonun çocugu trabzona en büyük zararı da bu hesapta trabzonlu diye adlandırılan tiplerden görmüştür ama sen transfer yaparken dikkatli olacaksın özer şunun yeğeni diye alırsan böyle olur
Gerçek trabzonlu 4 yıl önce
Yoruma açık para para para gerisi Fasa fiso Trabzonlu değildir
ŞEHZADE 4 yıl önce
Özere hiç yakışmadı.Birde federasyona lisans almaya engel borç yazdırmak hiç etik değil.Özeri severdim.Artık değil.
Hayrettin 4 yıl önce
İşte bizim uşak. Ders almasını bilene.
Fathe 4 yıl önce
Hiçte bizim usak degil. Hiç bir zamanda olmadı. Fb linin önde gideni,ne zaman havası söndü ts ye geldi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@