banner555

Trabzonspor'dan önemli uyarı

Taraftara uyarıda bulunuldu

Trabzonspor 02.03.2017, 13:50
Trabzonspor'dan önemli uyarı
Süper Lig'de yarın akşam sahasında Karabükspor'u ağırlayacak olan Trabzonspor taraftarına duyuruda bulundu.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Ayrıca takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır.

Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Hüdaverdi BALLI 4 yıl önce
Trabzonspor taraftarından beklediğimiz İstanbul takımlarının tribünlerindendaha centilmen, daha bilinçli, daha zeki olmalarıdır. Bu nedenle olay çıkarmazlar diye düşünüyorum. Her çıkan olayda kulüp zarar görüyor artık taraftarımız bunun bilincinde......
mert büyükbaki 4 yıl önce
Fenerbahçe maçları hariç demek istediler galiba
Caglar 4 yıl önce
Birakin bu isleri..macin bir tanesinde sike yapsana dedik dogrulari soyledik ceza aldik..biletlerimiz bloke edildi,kufur de etmedik tasķinlik da yapmadik..izledigim en sakin maclardan biriydi,peki hakkimizi kim savundu?Yonetim elinden geleni yapiyor peki kendini Trabzon buyugu sananlar!! SOZDE LOBIMIZ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@