Trabzonspor'dan o okula teşekkür

Trabzonspor, Erzurum maçı olması dolayısıyla okula Trabzonspor forması giyip giden öğrencilere ve onların okullarına teşekkür mesajı yayınladı.

Trabzonspor'dan o okula teşekkür

Trabzonspor bugün saat 20.00'da Erzurumnspor'u ağırlayacak. Karşılaşma öncesi şehirde heyecanlı bir hava yaşanırken, Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu'ndan anlamlı bir davranış gelmişti. Maç günü olması nedeniyle ve okul idaresinin de teşvikiyle öğrenciler bugün okula Trabzonspor formaları ile gelmişlerdi.

Trabzonspor ise okulun bu davranışına kayıtsız kalmadı ve Öğrencilere ile okul yönetimine teşekkür eden bir mesaj yayınladı. 

Trabzonspor tarafından yayınlanan mesajda ;

Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu öğrencilerinden takımımıza anlamlı destek

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde bulunan Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu öğrencileri, takımımızın maç günü dolayısıyla okula formalarıyla gittiler.

Konuyla ilgili açıklama yapan okul yönetimi, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun “Yediden Yetmişe Destek” sözünden yola çıkarak böyle bir uygulama yaptıklarını vurgulayarak, kulübümüze destek olmak için öğretmen, öğrenci ve tüm personelin Bordo-Mavi formalarla İstiklal Marşını okuyarak ders başı yaptıklarını belirtti.

Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerine hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ediyor, tüm taraftarlarımızı formalarıyla birlikte bugün oynayacağımız Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçına davet ediyoruz. ifadelerine yer verildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 ay Önce

Hepsi birer cengaver!

Ali KAYA
Ali KAYA - 3 ay Önce

Artistlik yapmayın.Çocukları geleceğe hazırlamak için enerjinizi harcayın.

Özkan
Özkan @Ali KAYA - 3 ay Önce

Git fenerin sitesine yorum yap Trabzon ü ağzın açık almadan önce sen destur çek önce milliyetçiliği öğreteceksin çocuklara yoksa sonra senin gibi olurlar

banner443