banner556

Trabzonspor'dan liglerin ertelenmesi sonrası ilk mesaj

Trabzonspor, liglerin ertelenmesi sonrasında mesaj yayımladı.

Trabzonspor 19.03.2020, 17:33
Trabzonspor'dan liglerin ertelenmesi sonrası ilk mesaj

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor, Liglerin ertelenmesi kararı sonrasında sosyal medya hesabından mesaj yayınladı.

Yayınlanan mesajda "Pes etmedik, vazgeçmedik; hayallerimizi sadece erteledik! Çünkü her şeyin başı sağlık! Stadyumumuzda birbirimize sarılıp zaferlerle coşacağımız, taraftarlarımızla bir arada olacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Evde kal" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (15)
BenDeniz 11 ay önce
Masonlar bu işi dünden biliyordu dün ve bugün antremanlar iptal edilmişti zaten masonGS ne isterse bu yapılır. Zaten GS düşüşteydi şampiyonluk şansı bize göre Yani büyük TrabzonSpora karşı %40’ı geçmez o gerekçeyle ligler tatil edildi İstanbulda gs lılar şampiyon olmuş gibi seviniyorlar faşist TFF onun fetöcü hakemleri kına yaksınlar.
alix1967 11 ay önce
geçen sene başakşehir destekleniyor diye ağıt yakanlar güfteyi değiştirdi.terim 18-19 puan da kapanır dedi kapandı.bu sene de nasıl olduysa kararı peşinen verip antrenmanı bir gün önceden iptal etti.malum oldu demekk ki hoca efendiye.birlik ol trabzonum
Kenan 11 ay önce
Şimdi 3 İstanbul büyütülmüşünden bitanesi lider olsaydı ligi böyle tescil ederlerdi
Akif/Sivas 11 ay önce
Eğer bundan sonra şampiyonluğu mason denen (gs) ve Fatih terim denen şarlatana kaptırırsak bizlere yazıklar olsun bundan sonra desteğimiz bir değil bin olmalı en büyük Trabzon spor
Horyanlı kazim 11 ay önce
Lig böyle bitsin,
Hasan 11 ay önce
Türk futbolu Ankara'dan yönetilmeli. Uydurma Play-Of icat edilirse oynamamalıyız. Oyun devam ederken kural değiştirilmez. Biz Bizans takımlarının koyduğu kurallara göre yarışıyoruz. Onların TFF'si hakemleri var. Bizim büyük hakemimiz ALLAH CC var.
Sevdamızı erteledik. 8 gelecek. Biz büyük Trabzonporuz.
Kadir 11 ay önce
Her işin başı sağlık.
Bordo Mavi 11 ay önce
Hayırlısı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@