banner556

Trabzonspor'dan koronavirüs açıklaması! Bir futbolcuda test pozitif çıktı

Trabzonspor'da bir futbolcunun ikinci Kovid-19 testi de pozitif çıktı

Trabzonspor 03.09.2020, 22:01
Trabzonspor'dan koronavirüs açıklaması! Bir futbolcuda test pozitif çıktı

Trabzonspor'da, Kovid-19 testi pozitif çıktığı için ev izolasyonunda bulunan bir futbolcunun ikinci testinin de pozitif olduğu bildirildi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, "Futbolcu kadromuz, teknik heyetimiz ve çalışanlarımıza Kovid-19 testleri yapılmış, pozitif vakaya rastlanmamıştır. Daha önce sonuçları pozitif çıkan ve ev izolasyonuna alınan iki oyuncumuza da yeniden test yapılmış olup, bir oyuncumuzun testi pozitif çıkmıştır." ifadesi kullanıldı.

Yorumlar (3)
Remzi 5 ay önce
Doğandır o zaten oynadığı oyun virüs uzak tutun oni..
Ali Papa 5 ay önce
273000 toplam vaka açıklanan günde, sağlıkçılardaki vaka sayısı 29800 dedi sn. bakan. Toplam vaka sayısının yaklaşık % 11 i. TOPlam sağlıkçı sayısının ise yaklaşık yüzde üçü. Sağlıkçı olmayan vaka sayımız, sağlıkçı olmayan nüfusumuzun binde üçü. (244000:82000000)Yani bakana göre sağlıkçılarımızdaki
vaka sayımız, sağlıkçı olmayanlara göre on kat fazla. Dünyadaki en yüksek sağlıkçı vakası açıklayan ABD de, sağlıkçı vaka sayısının toplam vakaya oranı % 4 bizde ise yaklaşık yüzde 11 (tam olarak %10,90) Neredeyse 3 kat. Ya açıklanan rakamlarda fahiş bir hata var yada sağlıkçılarda.Ne dersiniz?
bbb 5 ay önce
yorumlara bakıyorum da TS neden sampion olamıyor anlıyorum. Riv Riv Riv

Gelişmelerden Haberdar Olun

@