alexa metrics

banner536

Trabzonspor'dan KAP bildirimi! İşte Ekuban'ın ayrılış bedeli

Trabzonspor Ekuban'ı KAP'a bildirdi.

Trabzonspor 07.08.2021, 19:02 07.08.2021, 19:11
Trabzonspor'dan KAP bildirimi! İşte Ekuban'ın ayrılış bedeli

Trabzonspor Caleb Ekuban ile ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a bildirim yaptı.

Yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcumuz Caleb Ansah Ekuban'ın, 300.000.-EUR tutarındaki bonuslar dahil toplam 2.100.000.-EUR karşılığında Genoa kulübüne transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır." ifadelerine yer verildi.

Haber61 - Spor Servisi - 


Yorumlar (9)
adilhan 6 ay önce
yani 1.800e verdik o bonuslarda kısmet artık gelirse, bu da oldukça başarısız bir transfer öyküsü oldu oysa 1 milyona almak büyük başarı idi fakat sonu gelmedi
Yomrali h.hamzaoglu 6 ay önce
Ekuuuuuuu fenerbahce maclarindaki sana kafam girsin hareketiiiii cokkk iyiydi.fenerbahce rahatladi artik.Yolun bahtın açık olsun,gitmek istedin ve gittin her şey gönlünce olsun.
Erdem 6 ay önce
Ekubanı satıp Koitayı almak gerçekten ilginç. Eğer Ekuban, kendi gitmek istedi ise kendisi bilir fakat istemeyen adam ilan edilip gönderildi ise çok büyük yanlış yapıldı. Yönetim kendi satmak istediği oyuncuları taraftar baskısından dolayı, oyuncuların kendileri gitmek istiyor gibi gösteriyorsa yazıklar olsun. Eğer Ekuban kendi gitmek için zorluk çıkardı ise bu sefer Ekuban ayıp etti bu yaptığı ne profesyonelliğe ne de amatörlüğe sığar.
Kaytan 6 ay önce
Ekuban ın öğürsek gibi gitmek istediğini herkes gördü bir siz göremediniz.
Yılmaz 6 ay önce
Ekuban kendisi gitmişmiş..Giresun'a bedava gönderip maaşının yarısını da kulüp kasasından ödediğiniz Diabate ye 1,750 milyon auro ver Ekuban a 850 bin auro..Oynar mı adam..Tamamen bedava gitti..35 lik İsmail köybaşı fiyatına gitti. Sol kanata aldığınız 32 lik perez dede den demi kötüydü Ekuban..Adam canla başla oynuyordu.
Yakup 6 ay önce
Basketas geldi ekuban verim düştü sağ kanat tek forvet oynayabilecek meziyet yok
Taraftar 6 ay önce
Bedava versetdiniz keske.. is bilen yonetim, buyuk takim yonetimi iddia eden yonetim sunu demeliydi:" kardesim 6 milyon euro getir, getiremiyorsan yeni sozlesme imzala, imzalamiyorsan 1 sene alt yapiyla idmana,hadi bakalim".
Çavuş 6 ay önce
Bizi isteyen gitsin.
Temel 6 ay önce
1 e aldık 2ye sattık ... süper
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@