7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan Harcama limiti açıklaması - "Şiddetle karşı çıkıyoruz"

Trabzonspor harcama limitleri ile ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor 10.01.2020, 19:27
Trabzonspor'dan Harcama limiti açıklaması - "Şiddetle karşı çıkıyoruz"

Haber61 - Spor Servisi -Trabzonspor harcama limitlerinin esnetilmesi ile ilgili yaptığı açıklamada bu yöndeki girişim ve eylemlere şiddetle karşı çıktıkları belirtildi.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Kulübümüz, kuruluşundan bugüne kadar her zaman hukukun, adaletin ve kuralların tarafında olmuş ve herkes için bu değerleri savunmuştur. Trabzonspor Kulübü olarak hiçbir zaman kendimiz için istemediğimizi bir başkası için de istemedik.

Bu doğrultuda; kamuoyunda “harcama limitleri” olarak bilinen uygulama ile ilgili görüşümüzün de duruşumuzun da aynı değerlerin çerçevesinde olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Nasıl ki limitlerin %30’dan 40’a çıkartılmasına prensip gereği itiraz ettiysek yine son günlerde konuşulan “harcama limitlerinin esnetilmesi”ne yönelik girişim ve söylemlere de aynı sebepten dolayı şiddetle karşı çıkıyoruz!

Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarının kendi koydukları ve tüm futbol ailesinin sezon başında kabul ettiği kurallardan ve bu kuralların edimlerinden asla taviz vermeyeceğine olan inancımız tamdır. Bu vesile ile “harcama limitlerinin esnetilmesi” konusunda yaşanan süreci yakinen takip ettiğimizi ve herhangi bir kuraldışılığa kesinlikle izin vermeyeceğimizi kamuoyuyla paylaşırız."


Yorumlar (3)
Taraftar 2 yıl önce
Adaletsizlik karşısında sakın eğilmeyelim. Herzaman yanınızdayız
Bozkurt Hoca 2 yıl önce
Siyasetin her yere müdahil olduğu bu ülkede ALLAHA YEMİNLE HAK HUKUK ADALET BİTTİ.Bazı alçaklar kendi çıkardıkları yönetmelikleri bile yine kendileri için deliyorlar.Kimseden de ses çıkmıyor.
Turzun 2 yıl önce
Bu ülkede özerk olmayan federasyon var hakem komştesi başkanı bşr kulübün başkanıyla işyapıyor açıklama yapıyor ikna ediyor devlet başkanı o kulübün divanına gidiyor sen ne anlatıyon

Gelişmelerden Haberdar Olun

@