Trabzonspor'dan futbolculara koronavirüs izni

Trabzonspor A Takıma 2 Mayıs 2020 tarihine kadar izin verdi.

Trabzonspor 06.04.2020, 17:09
Trabzonspor'dan futbolculara koronavirüs izni

Haber61 - Spor Servisi -Trabzonspor, A Takıma koronavirüs nedeniyle 2 Mayıs 2020 tarihine kadar izin verildiğini açıkladı.

Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Futbol A takımımıza 2 Mayıs 2020 tarihine kadar izin verilmiştir.

Oyuncularımızdan Alexander Sörloth Norveç Hükümeti tarafından gönderilen özel uçakla ve Erce Kardeşler Trabzon Valiliği tarafından verilen şehirler arası seyahat belgesiyle Trabzon'dan ayrılmış bulunmaktadır. Oyuncularımız, 15-20 Nisan tarihleri arasında Trabzon’a dönerek, 14 günlük karantina sürecini evlerinde tamamlayacaklardır.

Tüm futbolcularımız 2 Mayıs Cuma gününe kadar izinli olup çalışmalarını teknik heyetimiz tarafından kendilerine verilen program dahilinde bulundukları yerlerde sürdüreceklerdir.

Futbol A takımımızın 2 Mayıs 2020 günü 15.00’te Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde toplanarak hazırlıklarına başlaması planlanmaktadır."

Yorumlar (1)
nadi61 10 ay önce
eger bu süreci iyi degerlendirirsek sampiyon oluruz..yogun mac temposundan kurtulduk..simdi dinlenip cok cok iyi hatirlanmak gerek 8final maci var..bence bu süreyi en iyi degerlendiren sampiyon olacaktir..insAllah bizim futbolcular kendine iyi bakarlar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@