Trabzonspor'dan flaş UEFA açıklaması: Bir ümit...

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 17.05.2019, 22:30
Trabzonspor'dan flaş UEFA açıklaması: Bir ümit...

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu'nun kendilerini ceza kuruluna sevk ettiğini bildirdi.

Bülbüloğlu,  yaptığı açıklamada, daha önceki dönemde finansal fair play konusunda anlaşmaya uymayan bordo-mavili kulübün ceza kuruluna sevk edildiğini belirterek, "Kurul bu konudaki kararı verecek." dedi.

Sevk kararıyla ilgili tercümelerin yapıldığını aktaran Bülbüloğlu, "Arkasında fazla detay var. Ben okuduğum kadarıyla ceza kuruluna bir takım tavsiyelerde bulunuluyor. Bu ceza, Avrupa'dan men mi olur, ihtar cezası mı olur veya katılıp yayın gelirleriyle mi alakalı olur... Biz ceza kuruluna gidip derdimizi anlatacağız, bir ceza kesilecek ne bilmiyorum. Bir ümit var diyelim." ifadelerini kullandı.

Kararın sezon bitiminde verileceğini düşündüklerini sözlerine ekledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
Bafrali 2 yıl önce
Umuyoruz ki ceza men olarak onanmaz. Yayın gelırlerının yüzde 50 si ile yetınılır. Ama gel gör ki bu ihtimal çok düşük. UEFA bu durumda ki kulüplere hic acımıyor.
arakli 2 yıl önce
Trabzonspor o kadar mi fakir istanbul takim borcu trabzonspor olsaydi kepenkleri kapanmisdi
yakup 2 yıl önce
umut fakirin ekmeği tam trabzonspor soylenmis bir soz
Trabzonsporlu 2 yıl önce
Muharrem USTA bir Trabzonsporlu olarak sana hakkımı hiçbir zaman helal etmeyeceğim. Sen Trabzonsporu batırdın. Seçimde seni ibra edenlere de yazıklar olsun. Çünkü Trabzonsporun batırılmasına göz yumdular.
Salih 2 yıl önce
Muharrem usta ve Hacıosmanoğlu kına yaksın
yakup 2 yıl önce
ingiltere ligde kara paralar donuyor UEFA bu durumda umrumda olmuyor
Yilmaz Baltas 2 yıl önce
Muharrem Usta ne hale düşürdü bizi.
Gerçek taraftar 2 yıl önce
Yazıklar olsun Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş bizim dört katimiz kadar borçlu ne federasyon ne UEFA dan ceza almıyor bu yıl transfer yasağı olan borç ödeyen eski yönetimlerin bıraktığı dosyaları temizlemeye çalışan Ağaoğlu yönetimi ceza çeksin yaziktir şike yapan Fenerbahçe yi küme düşürmeye. UEFA. Federasyon dan adil karar beklenirmi? 5yil gitmeyelim gerekirse kapatalım bu borçları yeter çul çaput çöp yabancıları istemiyoruz artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@