banner556

Trabzonspor'dan flaş CAS hamlesi! Şike süreci...

Trabzonspor şike süreciyle ilgili CAS'a başvurdu

Trabzonspor 21.06.2018, 12:57 21.06.2018, 13:05
Trabzonspor'dan flaş CAS hamlesi! Şike süreci...

Trabzonspor Kulübü, 2010-11 sezonunda yaşanan şike süreci kapsamında FIFA Disiplin Komitesi Başkanının yetkisi olmadan bordo-mavili kulübün dosyasını reddettiği gerekçesiyle CAS’a müracaat etti.

2010-11 sezonunda yaşanan şike süreci kapsamında son olarak FIFA Disiplin Komitesi Başkanının bordo-mavili kulübün başvuru dosyasını reddetmesin ardından yönetim yeni bir girişimde bulunarak FIFA Disiplin Komitesi Başkanının yetkisi olmadan bu dosyayı reddettiği için CAS’a başvurdu.

AĞAOĞLU: "CAS'A BAŞVURDUK, DURUŞMA GÜNÜNÜ BEKLİYORUZ"

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bu hafta içerisinde devam eden şike süreciyle ilgili harç yatırdıklarını belirterek, "FIFA Disiplin Komitesi başkanı dosyamızı kabul etmemişti. FIFA Disiplin Komitesi Başkanının yetkisi olmadan bu dosyayı reddettiği için biz de CAS’a müracaat ettik. 40 bin Euro civarında da bir harç yatırdık. Şimdi CAS’tan duruşma günü bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

BÜLBÜLOĞLU: "SÜRECİ SONUNA KADAR SÜRDÜRECEĞİZ"

UEFA ve FIFA ile İlişkiler, hukuktan sorumlu Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu ise süreci sonuna kadar devam ettireceklerini kaydederek, "Konuyla ilgili olarak geçtiğimiz günlerde CAS’a gerekli başvurumuzu yaptık. Dün itibariyle de harcımızı yatırdık. Biz bu süreci sonuna kadar sürdüreceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (10)
DuRsUnTeMeL 3 yıl önce
Şikeyi yapan değil yaptıran siyasetçilere bakacaksın başta tayyip erdoğan!!!
ugur yalçın 3 yıl önce
bırakın taraftarı oylamayı artık bu ülkede yargı karar alsa bile veya cas uefa fifa karar alsa bile tek bir kişiden izin çıkmazsa hiç bir şey olmaz ki oda zaten feneri kollayan kurtaran şikeden aklayan adam boş işlerle uğraşmayın
barış 3 yıl önce
çanakkaleyi hatırla!! sakarya yı dumlupınarı!! ne kendini kudretli gören ne gafiller yerlebir oldu. boş iş olsaydı yetkisi olmayan adam yetki kullanmazdı.
Bahadır 3 yıl önce
Hem CHP hem MHP hemde AKP aziz yıldırımı elbirliği ile akladılar. Hadi Kılıçtaroğlu veya Bahçeli veya bir başka lider desinki 2010-11 şampiyonu Trabzonspordur, oyumu ona vereceğim, pazara kadar bekliyorum
DuRsUnTeMeL 3 yıl önce
Ülkeyi yöneten siyasetçiler çıkmış utanmadan Trabzon halkından 0y istiyorlar. Utanmadan trabzon halkı da onlara oy veriyor.
ŞEHZADE 3 yıl önce
Bu harcanan paralarıda faiziyle geri alın.
Ali Papa 3 yıl önce
Tapelerin montaj olduğunu iddia ediyorlar.Yüz Milyonda bir ihtimalle o konuşmalar montaj olabilir.
ŞEHZADE 3 yıl önce
Trabzonsporun kurtuluşu Şike sürecinden çıkacak karara bağlı.Eğer Trabzonspor lehinde karar çıkarsa.Trabzonspor Şampiyonluk pirimi de dahil olmak üzere Manevi tazminatta alır .Bu faiziyle yüklü bir miktar olur.Trabzonspor nefes alır.Birde hakkımız olan kupayı da alırız.
arbak 3 yıl önce
bahadır'a uyarım hayatımda hiç oy kullanmadım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@