Trabzonspor'dan flaş CAS açıklaması

Trabzonspor'dan Flaş CAS kararı açıklaması

Trabzonspor 30.07.2020, 21:54 30.07.2020, 22:53
Trabzonspor'dan flaş CAS açıklaması

Haber61 – Spor Servisi - Trabzonspor CAS Kararı ile ilgili açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"UEFA’nın 3 Haziran 2020 tarihinde vermiş olduğu “Avrupa kupalarından 1 yıl süreyle men” kararı kulübümüzce 13 Haziran 2020 tarihinde CAS nezdinde temyiz edilmişti.

CAS’ın bugün resmi internet sitesinden duyurduğu ve tüm kamuoyu ile aynı anda öğrendiğimiz kararına göre başvurumuz kabul edilmemiş; UEFA’nın aleyhimize vermiş olduğu karar onanmıştır.

CAS’ın internet sitesindeki söz konusu açıklamadan 2,5 saat sonra kulübümüze ilettiği 45 sayfalık gerekçeli karar avukatlarımız tarafından incelenmektedir. Bu incelemenin ardından kamuoyuna gerekli bilgilendirme yapılacaktır."

Yorumlar (21)
6101 6 ay önce
Kötü beşiktaş elenir ve başakşehir tek başına parayı cukkalar. Sonra o paralar ne olur......
CeyEr161 6 ay önce
Bu cevabim Mehmet Bey'e. Biz kimsenden Iyilik istemiyoruz, hele RTE, Berat, AKP'den ve yandaslarinde hele hic istemiyoruz. Bir iyilik yaparlar ve en azindan 1-2 sampyionlugumuzu daha calarlar. Bunlar alismislar. Alismis kudurmustan beterdir. Bizden uzak dursunlar bize yeter. Siyasete dur demeli, sporda isi yok
Taka 6101-1 6 ay önce
6101'e cevap yazan arkadaş, aman reis devreye girmesin, girerse daha da kötüsü olur, hâlâ anlamayan TS taraftarı var, hayret.
Mehmet 6 ay önce
Ayasofyayı cami yapınca emperyalist Siyonistler akıllarınca bize ceza kesti.Ne yaparsanız yapın bu yüzyıl Türklerin asrı olacak.Geçmuste Viyana kapılarına nasıl dayandı yasak bu sefer dayanmaz o kapıyı yıkar geçeriz.
serkan 6 ay önce
daha iyi günleriniz isimiyle yorum yapan şahıs sen git kendi takımının ne olacağına kafa yor biz öyle ya da böyle eninde sonunda düze çıkarız. Sen seni düşün ezik şikeci.
daha iyi günleriniz 6 ay önce
Adamlar koyun değil, satışın kokusu marstan alınıyor, sen şampiyonluğu satarsan tekmeyi böyle yersin, bu takım es es olma yolunda, bunun bedelini daha ödemediniz. Efsane lakabı kanser olarak değişecek. Yazın kenara...
Mehmet 6 ay önce
Bence Trabzonspor katılır.Reis devreye girerse ben inanıyorum ceza kalkar.Gecen yılda yine böyle oldu Berat bey devreye girdi ve Avrupa'ya gittik.Yine öyle olur bence
Ati 6 ay önce
Cas bizi fena kastı bu işin arkasında birileri olduğu kesin. Trabzonsporu durdurmaya çalışıyorlar. Şimdi futbolcularla Türkiyeden kim teklif yaparsa durum anlaşılır.
fatih 6 ay önce
tek kelime ile bu yıl hezimet olarak nitelendirilebilir.eğer dendiği gibi ise ,eski başkan yüzünden bu duruma düştüysek onu da bu milletin vicdanı asla af etmeyecektir
Turkoglu Turk. 6 ay önce
3 maymunu oynayin her seyden haberdartsiniz ama taraftara yalanlari anlatmaya devam edin yonetim istifa edin yeter artik.
OFLU TÜRK 6 ay önce
ŞAMPİYONLAR LİGİ HAYAL OLDU.ZAMANINDA TEDBİR ALIP KURALLARA UYMADINIZ CEYAYI YEDİK ONDANMI SON MAÇLARI İYİ OYNAYAMADIK.BARİ BİZ ŞAMPİYON OLSAYDIK NASILSA BAŞAKŞEHİR YERİMİZE GİDECEKTİ AVRUPAYA
Kemal SAKA 6 ay önce
Ayasoyfa'nın bedelini ödettiler karar sportif olmaktan ziyade siyasi. Bunu baştan beri enteresan süreç yönetimlerine bakarak söylüyorum. FB nin aldığı ceza ile hiç mukabil değil. Hadi orda olduğu gibi para cezası kessinler anlarım ancak men kararı teklif ettiklerinden beri siyasi bir karar olduğunu değerlendiriyorum. Bu karar TS' a düşündükleri kadar zarar vermez. Obi ve Sturridge tasarrufları ile TS o geliri kasasısına koydu zaten, yanına sadece transferde bir hata daha yazmama zorunluluğu doğdu. Trabzon yönetimi yine çok çalışıp, efektif transfer politikasını sürdürüp; güçlü bir bench( ful teknik ve idari kadro) ve oyuncu kadrosu ile kolej takımı hüviyetini koruyarak yoluna güçlü adımlarla devam eder. Daha çok kupalar kaldırmaya en güçlü adaydır. UEFA kararı baştan beri sportif olmadığı için Trabzon'a değil Türkiye'ye verildi aslında. Ben eski yönetimi de o kadar kabahatli bulmuyorum. Avrupa Türkiye'ye çifte standart uyguluyor ve bu konuda Türkiye Futbol Federasyonu'nun yapısal sorunları belirleyici. Adamlar daha önce TFF kurullarının ve seçimlerinin kabul edilebilir olmadığını bu şekilde tarafsızlık ilkesinin sakatlandığını vura vura söyledi. Dinledik mi? Hayır. Türkiye bir milim tutum değiştirmedi. Bundan böyle diyorlar ki, ya Avrupa Futbol kriterleri ile uyumlulaşırsınız ya da, burda işiniz olmaz. Karar doğrudan Türkiye takımı olması sebebi ile TS 'a çifte standart üzerinden alındı. Bu federasyon teşekkül biçimini ve futbolu yönetenlere kulüp yönetimlerinin etkisini gözardı ederek( Bkz son yıllarda Gümüşdağ etkisi) sadece Avrupa'yı suçlayarak bir yere varamayız. Yoğurdumuz baya ekşi, nerden mi biliyorum. Aksini iddia eden, TS forması giyip maçlarını seyrederken hakem kararlarındaki "sistemik" hataları incelesin. Içerde-dışarda ne olduğunu herkes biliyor. TS gibi altyapı takımı çıkaran takım Avrupa'da olsun, başa güreşsin; baştacı edilir. Burda dayak yiyor devamlı. Asıl sorun bu. Ben razıyım Avrupa bize çifte standart uygulasın ancak insanın kendi ülkesinde bu kadar uzun süre dayak yemesi çok yazık ve katlanılmaz boyutta. Neydi TS'un kabahati bu hakemler doğrarken kimse gık bile demedi!!! Altyapısından 5 tane oyuncuyu A takıma çıkarıp oynatması mı? Futbolu yönetenler, TS'un (veya başkasının) daha fazla hakkını çiğneyerek kendilerinininde aslında bir yere varamadıklarını dank edip anlayana kadar bu işler sürer gider. Önü en açık ve gelecek vaad eden takım TS aslında. Bazı şeyler ona nasib oluyor. Başakşehir gibi şampiyon yapılmak kesinlikle istemem. Ben böyle iyiyim. Dediğim gibi benim başkan gitsin amatör takım yönetsin, taraftar listesinin başına beni yazsın. :)) Gökselle işimiz mi olur!? Sen çok yaşa Trabzon!..
kag 6 ay önce
CAS ınız batsın !
Tursun 6 ay önce
Namuslu insablar anasına söveni tepeler namuslu insanlar utanırsa istifa eder istifa namuslu insabların müessessidir ben bu takımı evladım gibi sevdim evladım spor yapar oyun oynar yener yenilir severim üzülürse üzülürüm ama biraz utanmanız varsa istifa edin iş bilmez avukatlara para vermektdn başka bildiğiniz yok ha babanızın parasıda değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@