Trabzonspor'dan Flaş Burak Yılmaz açıklaması: Sorumlulukları taşıyamadı!

Trabzonspor'dan flaş Burak Yılmaz açıklaması geldi.

Trabzonspor'dan Flaş Burak Yılmaz açıklaması: Sorumlulukları taşıyamadı!

Advertisement Advertisement

Trabzonspor Basın sözcüsü Zeyyad Kafkas, resmi web sitesi aracılığı ile yaptğı açıklamada Burak Yılmaz'ın sorumlulukları taşıyamadığı gerekçesiyle kaptanlık görevinin alındığını söyledi. Kafkas ayrıca diğer oyuncuların da sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda disiplin ihlali gerektiren durumlar olmaması için uyarıldıklarını belirtti.

Trabzonspor resmi web sitesinden yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın takım kaptanı sorumluluklarını taşımadığı gerekçesiyle, kendisinden bu görev alınmıştır.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ''Bu akşam gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızda Trabzonspor Kaptanının hem futbolcu arkadaşlarına, hem de yeni nesil genç Trabzonsporlulara örnek olması gerektiğinden hareketle, profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'dan kaptanlık görevinin alınmasına oy birliğiyle karar verilmiştir” dedi.

“Ayrıca, oyuncularımızın gerek yazılı ve görsel yayın organları gerekse sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli davranmaları hususunda gerekli uyarılar yapılmıştır” diyen Kafkas, “Bu doğrultuda profesyonel futbolcularımızın açıklamalarında disiplin ihlali gerektiren durumlar olması halinde, yönetmelikler gereği cezai yaptırımların uygulanacağının altını bir kez daha çizmek isteriz” diye konuştu." ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 09:02

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEKERİYA.
ZEKERİYA. - 8 ay Önce

İYİ GİDEN TAKIMI RESMEN ÇÖKERTTİ BURAK SAHTEKARI,İSTANBUL TAKIMLARINA OYNUYOR.

Soner t
Soner t @ZEKERİYA. - 8 ay Önce

Dalman adama bu paraları veren olsa zaten bize gelmezmiş o belli oldu ! İstanbullu olsa ne trabzonlu olsa ne adam haklı

Dalman
Dalman @ZEKERİYA. - 8 ay Önce

Zekeriya istanbullusun galiba.burak istanbulu istese çinden bize gelmezdi.aklinizi çalıştırın.

ZEKERİYA.
ZEKERİYA. - 8 ay Önce

BU SAATTEN SONRA BURAK DENİLEN SAHTEKARI TAKIMA ALIP OYNATMAK TAKIMIN AHENGİNİ BOZMAK DEMEKTİR İŞİNİ BİTİRİN KADRO DIŞI KALSIN.

murat
murat - 8 ay Önce

ağaoğlu yönetimi göreve gelirken burağın sözleşmesine hiç bakmadılarmı madem burak çok pahalı geldi size neden yaz döneminde satmadınız satamadınız çünkü taradtardan korktunuz olur ya roellega ve yeni transferler başarılı olmaz diye transderler iyi çıkınca nedense birdenbire burğın aldığı para çıktı ortaya sırf burağı taraftarın önüne atıp kendilerini haklı göstermek için hiç kimse kusra bakmasın beyler kral haklı

Onder aksoy
Onder aksoy - 8 ay Önce

İşte böyle.

Erhan
Erhan - 8 ay Önce

Bu yönetime bak ya..kapatın şu konuyu ya yeter burak yılmazın trabzona kattıkları ortada siz ne yaptınız beyefendiler benim şampiyon kadromda 2010 -2011 de o vardı o onun için değerlidir..nokta koyun kapatın artık konuyu

Dalman
Dalman - 8 ay Önce

Yanlış yapiyosunuz sayın yönetim.yabancilar tff ye gidince parayı ödüyorsunuz ama Türklerin parasını ödemiyorsunuz.burak buna isyan etti.para varsa herkese yoksa kimseye.derhal burakla barışın. Gs yi 4-0 yendik açtığınız soruna bak.k9nusun burakla bir abisi gibi tatlıya bağlayın.

Ekrem
Ekrem @Dalman - 8 ay Önce

Parasini istedi diye degil cocukca sosyal medyada paylasimlarindan dolayi. Ts yi ikidebir takipden cikarmasi bjknin yok teklifini kabul etmiyorum gibi seylerden dolayi ve iyi örnek olmadindan alindi. Bence dogru karar. Dogru oku.

Selçuk3461
Selçuk3461 - 8 ay Önce

Yönetim boş boş konuşma. Burak aldığı her kuruşu hakketti. 2011 yılı kadrosu oyuncusu. 2012'de takımı neredeyse tek başına 3. yaptı. Geçen yıl da 23 gol attı. Burakla biz her zaman başarılı olduk. Onur hiç göze batmıyor. Oysa şimdiye kadar bu kulübün toplam borcunun yüzde on beşi kadar para aldı. Senede 3.25 milyon Euro alıyordu. Geçen yıl ancak feda diyebildi. Üstelik bir kaleci olduğu halde o kadar para alıyordu. Her sene kalenin ortasından yediği gollere rağmen bu kadar para fazla diyen biri çıkmadı.

?
? @Selçuk3461 - 8 ay Önce

boş konuşma...

Osay61
Osay61 - 8 ay Önce

Sıkışan yönetim sansür uygulamasına geçti.


banner426

banner204