alexa metrics

banner536

Trabzonspor'dan flaş açıklama: Kouassi Trabzon'a geliyor!

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Evrard Kouassi'nin transferini açıkladı

Trabzonspor 05.12.2021, 18:07 05.12.2021, 18:51

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor’da Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun yeni dönemde de yönetiminde yer alan Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan kongre sonunda Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Doğan transfer müjdesini Haber61’de açıkladı ve Evrard Kouassi’nin Trabzon’a geleceğini söyledi. Doğan, Abdullah Avcı’nın istediği tüm oyuncuların alınacağını ve 3-4 transfer yapılacağını söyledi.

İşte o açıklama; 

Trabzonspor çok büyük bir camia. İşleri biraz yoluna koyunca camianın gücüyle herşey yolunda gidiyor. Camianın gücü çok büyük. 3 veya 4 transfer yapılacak. Başkanımızla birlikte birlikte görüşmeleri sürdürüyoruz. En önemli konu transferde sır gibi saklamak. Taraftarlarımızı anlıyorum. İyi transferler istiyor. Transfer yapılmasının da bir şekli olmalı. Aksi halde borsa gibi düşünün . 1’e alma durumun olduğu futbolcuyu 2’ye alıyorsunuz. Basına düşen görüşmeler de var tabi. Bu hafta içinde bir oyumcuyu hocamızın isteği doğrultusunda Trabzon’a getireceğiz. Fildişi Milli takımı futbolcusu Evrard Kouassi. Camiamıza inşallah hayırlı olacak. Hocamızın istediği tüm oyuncuları alacağız.

İlgili önceki haber için tıklayın;


Yorumlar (9)
Garip38 2 ay önce
Hayırlı olsun İnşallah, yönetim doğru işlerine hoca ile birlikte devam ediyor, Bu Sene O Sene İnşallah…
Erdem 2 ay önce
Ekubanın gidişine ve Koitanın transferinin gerçekleşmesine üzülen biri olarak, bu oyuncunun Ekubandan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hayırlısı ile transferi gerçekleşir ise ligin 2. yarısının başlamasıyla rüştünü göreceğiz, Koita gibi her maç sakat olmaz ise lig bitene kadar şimdiden 4 gol 6 asist yazdım. Ben faydalı bir oyucu olacağını tahmin ve temenni ediyorum.
bu futbolcuyu gervinyo paylaşmıssa sorun yok demek kaçırmayalım alalım 2 ay önce
bu futbolcuyu gervinyo paylaşmıssa sorun yok kaçırmayalım alalım
Uyuz 2 ay önce
Ha ha haaaaa.Yıldıza bakın yıldıza
Demir 2 ay önce
Uyuz bey sanırım bir kuyruk sancınız olsa gerek.
Sıradan Vatandaş 2 ay önce
Hadi beee.Yok artık.
yakup 2 ay önce
Bodoe/Glimt sag kanat oyuncu Ola Solbakken alin hamle oyuncu almayinz
eren 2 ay önce
hadi bakalım hayırlı olsun
emre 2 ay önce
Bence antony nwakaeme ile anlaşamayacak bunlar. Bu adamı onun yerine alıyorlar. görün bakın bu dediğim nasıl olacak. adamı izledim. çin liginde 105 maç 48 gol 23 asisti var. ayağı ve takipçiliği gayet iyi. antony yi aldığımız yaşta. iyi bir sol açık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@