Trabzonspor'dan FIFA çıkarması

Bülbüloğlu şike davası için Zürih'e gitti

Trabzonspor 25.04.2018, 18:04
Trabzonspor'dan FIFA çıkarması

Trabzonspor Kulübü’nden yapılan açıklamada Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu’nun FIFA’da devam eden şike davasıyla ilgili Zürih’e gittiği belirtildi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu’nun Zürih’teki FIFA merkezine giderek ‘Şike Davası’ ile ilgili çeşitli temaslarda bulunulduğu ifade edildi.

FIFA genel merkezinin karşısında ‘Adalet Nöbeti’ tutan bordo mavili taraftarlarla da bir araya gelen Bülbüloğlu, ‘’Trabzonspor Kulübü olarak hukuk mücadelemizi sürdüreceğiz. Dosyamız şu anda FIFA’da. Biran önce sonuçlanmasını istiyoruz. Çünkü adalet bekleyen ve Türkiye’de temiz futbolu özleyen bir camia var. Taraftarlarımız mücadelemizde güçlü ve kararlı. Kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

Yorumlar (13)
ADALET 3 yıl önce
KUPAYI VERDİRMEYEN BELLİ AVRUPA'DA NE İŞİNİZ VAR? BİZ ADALETİ ÖLDÜRDÜK.
Alper dogulu 3 yıl önce
Yanlis yere gitmis bulbuloglu saraya gitmesi lazimdi bosuna ugrasiyorsunuz asla o kupayi alamazsiniz saraydaki zat istemedikten sonra
Halil 3 yıl önce
O kadar da büyütmeyin. Fifa kupa tsnin derse iş tamamdır
Süleyman 3 yıl önce
Dünyanın en güçlü avukarlarını tutun. Dünyaca ünlü yayın kuruluşlarına ilan verin. Bu meseleyi amaca uygun sonuçlandırın.
Kupayi calan da koruyan da belli 3 yıl önce
Avrupa o topa girmez
necati 3 yıl önce
herkesin gücü bir yere kadar. İyi parti seçimlere giremez dedi ama girdi. Fifa kupa TSun derse kupa gelir. Kul ile Allah'ı karıştırmayın
Barış 3 yıl önce
Fifa, kupayı bize versin, seneye kümeye atarlar bizi, buraya yazıyorum..
ŞEHZADE 3 yıl önce
Dünyada adalet siyasetin gölgesinde kaldığı sürece nereye müracaat edersek edelim sonuç almak zor.Fakat yinede bu yolda tüm imkanlar kullanılmalı.Gereken yapılmalı.
serko61 3 yıl önce
BU Bulbuloglu ustalan bereber isvicreye cikarma yapmamismiydi yoksa benmi yaniliyorum.
adnan 3 yıl önce
1996 da Ali senin yaptiklarinida ekleyin ispati zaten var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@