Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye Ret! TFF'deki kritik zirve tamamlandı

Trabzonspor'un da katıldığı 'Harcama limitleri' toplantısında gözler TFF’ye çevrildi

Trabzonspor 10.08.2020, 19:08 10.08.2020, 19:18
Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye Ret! TFF'deki kritik zirve tamamlandı

TFF ile Kulüpler Birliği arasındaki toplantı sona erdi!

TFF yöneticileri ile Kulüpler Birliği temsilcilerinin yaptığı toplantı sona erdi. Toplantıda Kulüpler Birliği, yüzde 15'lik sapmanın yüzde 40'a çıkarılmasını istedi. Öte yandan Fenerbahçe, ana para ödemesinin harcama limitlerinden kaldırılmasını talep etti. Galatasaray ve Trabzonspor bunu kabul etmedi

Federasyonun açıkladığı harcama limitleri sonrası, Süper Lig ekiplerinden 8 kulübün başkanı ve yöneticileri TFF Başkanı Nihat Özdemir'e harcama limitlerine ilişkin itirazda bulunmak amacıyla Riva’da toplantı yaptı.

Fenerbahçe, ana para ödemesinin harcama limitlerinden kaldırılmasını talep etti. Nihat Özdemir, bu konuda tüm kulüplerin ıslak imzasının olması gerektiğini söyledi. Trabzonspor kabul etmedi. Galatasaray ise önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olmak üzere kabul etti.

Kasımpaşa kulübü ise harcama limitlerine gelirlerin 3'te 1'inden fazlasının yansıtılmasını talep etti. 

Kulüpler Birliği, yüzde 15'lik sapmanın yüzde 40'a çıkarılmasını istedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Rıfat 2 ay önce
Arkadaş, gün gectikçe ekonomik şartlar ağırlaşıyor, kulüpler zaten batakta, bu nasıl kafa? Şampiyon olsanız ne yazar, bu şartlarda UEFA topyekün sizi avrupaya çıkarmayacak. Borclara takla attırıp, Türk Futbolunun dibine kibrit suyu dökeceksiniz. Allah sizi ıslah etsin.
Ersin 2 ay önce
Feto kurulu toplanmış tiyatroda ikinci perde yakında sinemalarda oynayacak
Giresunlu 2 ay önce
Yahu verin sinirsiz limit batsin istanbul takımları en basta da radara yakalandigini itiraf eden klup :)))
Serko61 2 ay önce
Ikinci kez feneri kurtarma operasyonu yapiliyor 3 temmuzda gece yarısı nasıl kanunu değiştirip bu hırsızları kurlardılarsa aynısını yapıyorlar, çünkü bunlar kurralara uygun yarışamaz vede başarılı olamaz.
Ercan Arslan 2 ay önce
Türkiyede Geri Tornistan çok moda. TFF nin defalarca geri adım attığını ve yine geri adım atacağı belliydi. Yorumlarımı okuyan bunun olabileceğini yazdığımı bilir. Şikeciler boşuna yapmıyor bu transferleri.
Ömer Özçelik 2 ay önce
Fenerbahçe maçlarını kendi TV sinden verse,diğer GS ve BŞK eh diğerleri nbr kazanacaklar 5-10 bin seyirciye oynuyorlar
Yavasgit 2 ay önce
Bu nasıl şımarık bir camiadır anlamadım adamlar küçül dedikçe daha çok borç yapacağım diyorlar, inanamıyorum. Demiyorlarki bi iki genç çıkaralım satalım dışardan potansiyelli ekonomik oyuncu bulup geliştirelim satalım yok hep hazır yemeye alışmışlar. Salın harcasın batsınlar ama batsalar ne olcak devlet vergi borçlarını siler yine kurtarır bunları. olanda kurallara uyanlara olur
TS FAN 2 ay önce
Ekonomisi kötü olan bu yüzden kendi taraftarından para dilenenler limitleri uçurun diye yirtiniyor ilginç.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@