kebir

Trabzonspor'dan Ersun Yanal'a bombardıman!

Trabzonspor resmi siteden açıklama yayınlayarak Ersun Yanal'ı yerden yere vurdu

Trabzonspor'dan Ersun Yanal'a bombardıman!

Trabzonspor, eski teknik direktör Ersun Yanal'a 10 Milyon 569 Bin 597 TL'lik peşin tazminat ödemesinin yapıldığını resmiolarak açıkladı. Resmi siteden yapılan açıklamada Yanal sert şekilde eleştirilerek iyi niyetli hiç bir teklife yaklaşmadığı vurgulandı ve Yanal'dan "Görev yaptığı kulübe ve camiaya saygısı bulunmayan, Trabzonspor’un kendisine verdiği şanslara rağmen ruhsuz, isteksiz ve sporun çok uzağındaki tavırlarına devam eden, Türk futboluna ve geleceğin sporcularına katacağı hiçbir şeyinin olmadığı - kalmadığı anlaşılan antrenör" şeklinde bahsedildi.

İşte yayınlanan o açıklama;

Tüm spor kamuoyunun malumu olduğu üzere geçmişte kulübümüzde antrenör olarak görev yapan Kazım Ersun Yanal’ın sözleşmesi, dönemin Yönetim Kurulu’nun tasarrufuyla tek taraflı olarak feshedilmiştir.

İlgili antrenör, süreç içerisinde kulübümüzden 4 Milyon TL karşılığında ayrılmayı kabul etmesine karşın, kendisine karşı alınan tek taraflı fesih kararını TFF’ye taşımış, sonrasında ise UÇK ve Tahkim Kurulları ‘’Tüm hukuk sistemimize örnek gösterilebilecek hız ve duyarlılıkta’’ bir çalışma yaparak dosyamızı kısa sürede karara bağlayıp kulübümüzü 10 milyon 569 bin 597 TL tazminat ödemeye mahkûm etmiştir.

Görevde bulunan Yönetim Kurulumuz tarafından, ilgili antrenöre son güne kadar kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik tablo ve ülkemizdeki döviz artışının etkileri anlatılarak tazminatı için indirim veya taksitlendirme taleplerimiz iletilmiştir.

Ancak; görev yaptığı kulübe ve camiaya saygısı bulunmayan, Trabzonspor’un kendisine verdiği şanslara rağmen ruhsuz, isteksiz ve sporun çok uzağındaki tavırlarına devam eden, Türk futboluna ve geleceğin sporcularına katacağı hiçbir şeyinin olmadığı - kalmadığı anlaşılan antrenör, tüm iyi niyetli girişimlerimize olumsuz yanıt vermiştir!

Bunun üzerine kulübümüz, ilgili antrenöre 10 milyon 569 bin 597 TL, beraberindeki yardımcılarına da 963 bin 775 TL olmak üzere toplamda 11 milyon 553 bin TL’lik tazminat tutarını bugün itibariyle tek seferde ve peşin olarak ödemiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ağaoğlu

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 22:12
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akçaabatlı
Akçaabatlı - 5 gün Önce

Haram zıkkım olsun. Çünkü bu para çalışmadığın halde aldığın para. Hemde tarihin en rezil skorlarına rağmen. Haram olsun, boğazına dursun o hak etmeden çaldığın 10milyon tl

ömer
ömer - 5 gün Önce

hayrını görme ersun YALAN

Ali
Ali - 5 gün Önce

Ahmet Ağaoğlu ve ekibi Trabzonsporumuzu düze çıkartıp başarılara ulaştıracak bir kadro umarım taraftarımız bu değerli insanlara sabır gösterir ve haksızlık etmez her gelen kadro gibi bu kadro Trabzonspor’u sömürmüyor adamlar gelecek için çalışıyor desteğimiz seninle Başkan

Ercan
Ercan @Ali - 5 gün Önce

Bu taraftarla mı, 6 bin kombine ile ??

Murat
Murat - 5 gün Önce

Allah yedirmesin o parayi sana ersun. Fitil fitil sülalenin burnundan gelsin. Futbol katili

Gökhan
Gökhan - 5 gün Önce

Ben müzisyenin Türkiye'yi geziyorum Allah'tan tek dileğim Ersun,usta,Özer hurmaci veya Aykut Demir bunlardan biriyle havaalanında karşılaşmak.Yemin olsun suratlarina tukurmezsem.

kaplan61
kaplan61 @Gökhan - 5 gün Önce

insAllah

devran
devran - 5 gün Önce

haram olsun zehir olsun karaktersiz insan hic haketmedigin parayi aldin

Gökhan
Gökhan - 5 gün Önce

Fenerbahçeli başkan Fenerbahçeli hoca getirdi ve el birliğiyle yediler kulübü.Biz bunu da aşariz.fakat bu taraftarın boynunun borcu olsun kulübü bu hale getirenlerden hesap sormak.bir olcaz birlik olcaz hırsızlardan hesap sormaz.Trabzonspor tüm siyasi partilerden önce gelir siyaseti kulübe sokan herkes çekildi kenara hal bu.en büyük Trabzonspor.siyasete inanmayin

manuel
manuel - 5 gün Önce

taraftar ersun yanali alirken hic istememisti taraftari dinlememenin cezasini en az 200 milyon tl olarak oduyor yonetimler hayirli olsun.


banner426

banner393

banner427