banner518

Trabzonspor'dan Ekuban açıklaması

Bordo mavililer Ekuban konusuna açıklama getirdi.

Trabzonspor 22.11.2018, 16:41
Trabzonspor'dan Ekuban açıklaması

Trabzonspor'un dün açıkladığı faaliyet raporunda yer alan Ekuban'ın menajerlik ücreti hakkında basında ve sosyal medyada oluşan yanlış anlaşılma üzerine bordo mavili kulüp açıklama yayınladı. 

Yayınlanan açıklamada şu ifadeler yer verildi;

Kulübümüzün, şeffaflık ilkeleri kapsamında dün kamuoyuna açıkladığı faaliyet raporunda yer alan Caleb Ansah Ekuban’ın 225.000-€’luk menajerlik ücretine ilişkin açıklama yapma gereği doğmuştur.

Profesyonel futbolcumuz Caleb Ansah Ekuban, 29.08.2018 tarihinde 200.000-€ karşılığında ve menajerlik ücreti ödenmeksizin Leeds United kulübünden 1 yıllığına kiralanmıştır.

Faaliyet raporumuzda belirtilen menajerlik ücreti, ilgili tarihte KAP’a yapmış olduğumuz açıklamadan da anlaşılacağı üzere kulübümüzün, 31.05.2019 tarihinde sözleşmede bulunan satın alma opsiyonunu kullanarak 3 yıllık sözleşme imzalanması halinde ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
zübük 2 yıl önce
iyi oyuncu kesinlikle takımda kalmalı
FIRTINA 61 2 yıl önce
bence bu paralara değmez bir futbolcu sezon sonu gönderilir inşAllah Trabzonspor'umuzun sokağa atacak parası yoktur....saygılar....
Şehzade 2 yıl önce
Eski yönetimin hatalarını devam ettirmeyin basit ve pahalı oyuncu beşir ve ramil den üstün değil hatta iyi bile değil bu para bile çok aslında kiralamaya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@