Trabzonspor'dan Ekuban açıklaması

Bordo mavililer Ekuban konusuna açıklama getirdi.

Trabzonspor'dan Ekuban açıklaması
banner432

Trabzonspor'un dün açıkladığı faaliyet raporunda yer alan Ekuban'ın menajerlik ücreti hakkında basında ve sosyal medyada oluşan yanlış anlaşılma üzerine bordo mavili kulüp açıklama yayınladı. 

Yayınlanan açıklamada şu ifadeler yer verildi;

Kulübümüzün, şeffaflık ilkeleri kapsamında dün kamuoyuna açıkladığı faaliyet raporunda yer alan Caleb Ansah Ekuban’ın 225.000-€’luk menajerlik ücretine ilişkin açıklama yapma gereği doğmuştur.

Profesyonel futbolcumuz Caleb Ansah Ekuban, 29.08.2018 tarihinde 200.000-€ karşılığında ve menajerlik ücreti ödenmeksizin Leeds United kulübünden 1 yıllığına kiralanmıştır.

Faaliyet raporumuzda belirtilen menajerlik ücreti, ilgili tarihte KAP’a yapmış olduğumuz açıklamadan da anlaşılacağı üzere kulübümüzün, 31.05.2019 tarihinde sözleşmede bulunan satın alma opsiyonunu kullanarak 3 yıllık sözleşme imzalanması halinde ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zübük
zübük - 9 ay Önce

iyi oyuncu kesinlikle takımda kalmalı

FIRTINA 61
FIRTINA 61 - 9 ay Önce

bence bu paralara değmez bir futbolcu sezon sonu gönderilir inşAllah Trabzonspor'umuzun sokağa atacak parası yoktur....saygılar....

Şehzade
Şehzade - 9 ay Önce

Eski yönetimin hatalarını devam ettirmeyin basit ve pahalı oyuncu beşir ve ramil den üstün değil hatta iyi bile değil bu para bile çok aslında kiralamaya

banner204

banner443

banner393