Trabzonspor'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasilere kutlama

Trabzonspor, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin sonucu nedeniyle mesaj yayınladı.

Trabzonspor'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasilere kutlama
banner432

Trabzonspor Kulübü, Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, genel seçimlerde İstanbul'dan aday olarak meclise giren Berat Albayrak, Süleyman Soylu ile Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Ahmet Kaya ve Hüseyin Örs için tebrik mesajı yayınladı.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tebrik edilerek "Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekilliği seçimleri halkımızın yoğun bir katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Sayın Recep Tayyip Erdoğan ilk turda çoğunluğu sağlayarak Cumhurbaşkanı seçilmiştir. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dileriz." denildi. 

Trabzonlu bakanlar Berat Albayrak ile Süleyman Soylu için de kutlama mesajı yayınlanırken "24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde İstanbul’dan milletvekilliğine seçilen Berat Albayrak ve Süleyman Soylu’yu kutlar, yeni dönemdeki çalışmalarında üstün başarılar dileriz." sözleriyle tebrik edildi. 

Ayrıca, seçim sonuçlarına göre Trabzon'dan seçilen 6 milletvekili için de tebrik mesajı yayınlayan bordo mavili kulübün mesajında, "24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Sayın Muhammet Balta, Sayın Adnan Günnar, Sayın Bahar Ayvazoğlu, Sayın Salih Cora, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Sayın Ahmet Kaya ve İYİ Parti’den Sayın Hüseyin Örs yeni dönemde Trabzonumuzu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edeceklerdir. Kendilerini tebrik eder, yapacakları çalışmalarda üstün başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Güven
Güven - 1 yıl Önce

Ne demek kutlama Trabzonspor un kupasını çalanları nasıl kutlarsınız hırsızın RTE olduğunu herkes biliyor

AAB61
AAB61 @Güven - 1 yıl Önce

hayinnnnnnnnn 15 temmuz hayini :)))))))

Reis
Reis @Güven - 1 yıl Önce

Ya bi git burda gölge yapma 2023 te gel bidaha bakariz Ismini ver seni Sikayet edecem

EG61
EG61 @Güven - 1 yıl Önce

Sen neyin derdindesin? türkiye elden gidiyodu, sen gelmis burda hala hirsiz diyosun. Burda sporla deyil memleket söz konusu. Dinsiz imansizlar alsaydi secimi, bir sene sonra trabzonsporumuz bile kalmazdi

İsa Sayar
İsa Sayar - 1 yıl Önce

Sevdiğim 2 oluşum bir arada. Hem Trabzonspor, hem Recep Tayyip Erdoğan.

Türkday
Türkday - 1 yıl Önce

Demek din imanolsunda hirsizolsun diyor

Hamdi
Hamdi - 1 yıl Önce

hala sadece kendini dindar zannedenler var ya komiksiniz

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 1 yıl Önce

Şu zihniyete bak ya dinsiz imansız. Kimmiş dinsiz imansız? Evet ben de diyorum bu toplumu bölenler dinsiz imansızdır Şunuda iyi bilin ki dinin imanın kimsenin tekelinde değildir bu zamana kadar ülkeyi akp yönetmiyordu... aptalca söylemler!!

Firtina
Firtina - 1 yıl Önce

Abi şu yaradilani sevdik tarafından ötürü felsefesini bı turlu oturtamadik toplumumuzda dinsizler dediğiniz insanlar bizim milletimiz muhalif değilim fakat bu tür düşünceye sahip insanlarla aynı taraf olmakta beni üzüyor insanların kalbini yarıp baktın mı kim dinli kim dinsiz ya imanı varsa senin halin ne olur lütfen kimseye bu gözle bakmayalim

Arafilboyu
Arafilboyu - 1 yıl Önce

Yönetimi tebrik ediyorum


banner472

banner441