Trabzonspor'dan büyük fark

Trabzonspor'un forma tanıtımı en çok konuşulan oldu

banner432

Adbaint, The Brand Age Dergisi ile birlikte hazırladığı raporda, takımlarımızın yeni sezon formalarını ve tanıtım filmlerini analiz etti.

Yapılan araştırmalar sonucunda Trabzonspor, rakiplerine fark attı. Karadeniz ekibi keşan motifli gri forma için hazırladığı reklam filmi yüzde 89 oranında konuşuldu. Fenerbahçe’nin yeni formaları yüzde 6, Beşiktaş’ın ise yüzde 5 gündem oldu. Potansiyel izlenme oranında ise Fırtına 851 milyon ile en yakın rakibi Beşiktaş’ı (37 milyon) büyük farkla geride bıraktı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 2 ay Önce

Satışlarda da geçmek çok önemli tabii. Ben iki tane aldım, sponsorluk sonrası bir tane daha almayı planlıyorum. Parasından şikayet edenler geçen yılki mavi formayı alabilirler. 120 lira ve çok güzel forma

nedim güney
nedim güney - 2 ay Önce

Her izlediğimde heyecanım tavan yapıyor, sevinç gözyaşlarım sıcacık akıyor. Harika bir iş yapmışsınız. Trabzonspora gönül veren herkes bu formalardan alıp kulübümüze destek vermelidir. Başkanımız ve yönetim kurulumuzu oluşturdukları bu güzel ortam için saygı ile tebrik ediyorum. Ünal Hocamız ile sporcularımızın yanında olacağız. durun durun!!
''Akyazı da fırtına kopacak''

kubilay
kubilay - 2 ay Önce

edgar le kiralanacak diyor.. abi huseyni kiralansin satilsin. en iyi stoper kiralanir mi.. bir de santrafor isteriz baskan. sakatligi var cezasi var. kapanan takimi var

Kalyoncu
Kalyoncu - 2 ay Önce

En büyük biziz farkımız Video'muzla formamızla perçinlendi

banner472