kebir

Trabzonspor'dan Beşiktaş maçı duyurusu

Trabzonspor Beşiktaş maçı ile ilgili duyuru yaptı.

Trabzonspor'dan Beşiktaş maçı duyurusu

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Beşiktaş maçı öncesinde duyuru yaptı.


Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan duıyuruda şu ifadelere yer verildi;
 

"TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır."


 
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat
sedat - 4 ay Önce

yalaka takimin taraftarina dikkat edilsin karin agrilari var tahrik edebilirler seyirciyi

ercan
ercan - 4 ay Önce

taraftarımız 3 ve hatta 4 e bölünmüş. Çok az süre birlikte hareket ederek beraber tezahürat yaparlar, geri kalan zamanlarda ayrı ayrı tezahürat yaparak ortaya bir şey çıkartamazlar, baskı hiç oluşturamazlar.15-20 dk kala bile Yönetim istifa diye bağıurmaktan çekinmezler. İçlerinde yüzlercesi kendi oyuncusuna küfredebilir bir kaç bini de oyuncusunu dışarı çıkarken bile yuhalayabilir. Bunlar serbest.

Adınız gereklidir
Adınız gereklidir - 4 ay Önce

Ts :3 goller (rodellaga 2 okay1 )
Bjk: 2 goller ( vagner, talısca)

banner422

banner409

banner350

banner424

banner421