alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor'dan beklenen KAP açıklaması geldi!

Trabzonspor, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na borçlarının yapılandırılması ile ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor 28.06.2019, 18:42 28.06.2019, 18:59
Trabzonspor'dan beklenen KAP açıklaması geldi!

Trabzonspor, Aktif Bank, Halkbank, Denizbank ve Ziraat Bankasından oluşan konsorsiyum ile mevcut finansal borçlarını 2 yıl anapara ödemesiz olmak üzere 5 yıl vade ile yapılandırdığını açıkladı.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, "Şirketimiz, Aktif Bank, Halkbank, Denizbank ve Ziraat Bankasından oluşan konsorsiyum ile mevcut finansal borçlarımızı 2 yılı anapara ödemesiz olmak üzere 5 yıl vade ile yapılandırmıştır. Hem kulübümüz hem de Türk Futbolu için hayırlı olmasını dileriz. Kamuoyunun bilgisine sunulur. Saygılarımızla." ifadeleri kullanıldı.

Trabzonspor'dan KAP'a banka açıklaması!


Yorumlar (10)
Şalpazarı 2 yıl önce
Kaç para faiz verilecek iho ve usta faizleri ödesin
zafer 2 yıl önce
"BÜYÜK BASKAN KARADENIZ FIRTINASINI YA SEN SAMPIYON YAPARSIN YA SEN. BUNUN BASKA YOLU YOK. TAKIMIN BASINDA ENAZ 10 SENE BASKAN KALMALISIN. BU TAKIM SEN BIRDE EFSANE BASKAN SAMIL EKINCI GIBI BASKANLAR GELMEDI ALLAH SENI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN. AMIN
Ömer Reis 2 yıl önce
Şimdi Uefa ya gitmek için sorunumuz kalmadı değil mi
Semih Atik 2 yıl önce
Bu yapılandırmayı en akıllıca kullanacak olan biziz. Bakin görün istanbul takımları gene yıldız transferine para saçıp bir kaç yıl sonra başladıkları yere geri dönecekler. Oysa agaoglu genç yetenek tranferleri ile geleceğe yatırım yapiyor
Hasan 2 yıl önce
Bu ekip en az on yıl yönetmeli ki kulüp düze çıksın. Bir dahada üyeler gaza gelip palavracıları bsşkan seçmesin. Yaptığınız yanlış iş on milyon taraftarı etkiliyor.
Kazim 2 yıl önce
Birak uefayi muafeyi da bu takima 2-3 saglam oyuncu lazim kimse tanimadigi genc degil? Borc borc da Tmm takim düssün mü ?
Ercan 2 yıl önce
Kazım, kombine , forma vb ne aldın destek için?
Firtina 2 yıl önce
Ula kazim kayip ol da
Aliosman 2 yıl önce
Bıktık sizden... inadına genç alsın
HALKIN BORCUDA VADELERLE UZATILSIN 2 yıl önce
Külüplerin yapmış olduğu keyfi borclardan dolayı borcları vadeile 5 yıl uzatılıyor ve faiz ödemesi cok olacakmışl.Vatandasında bankalara borcu o zaman külüplere yapılan anlasmalardan halkta yararlansın..Külüp baskanı keyfe borc yapıyor süresi doldumu ceketini alıp çıkıyor..sonra borc taraftara kalsın..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@