banner556

>

Trabzonspor'dan antrenman öncesi anlamlı hareket

Trabzonspor bugün yaptığı akşam antrenmanı öncesi ırkçılık karşıtı mesaj verdi.

Trabzonspor 10.12.2020, 16:29
Trabzonspor'dan antrenman öncesi anlamlı hareket

Trabzonspor, Süper Lig'in 12 haftasında deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Bordo mavililer basına açık olan akşam antrenmanı öncesi "No to racism" yazılı tişörlerle antrenmana çıktı.

Irkçılığa karşı mesaj veremek için bir araya toplanan teknik ekip ve futbolcular omuz omuza vererek basın mensuplkarına poz verdiler.

Haber61 - Spor Servisi

Yorumlar (7)
halil bilgin 2 ay önce
Kesinlikle ZOKORA ya karşı yapılan bu ırkçı davranışı esefle kınıyoruz ve ilgili kişiyi Türk Futbolundan men edilmesini TFF den bekliyoruz...
serkan 2 ay önce
İyi hoş ama nedense Türkiye'de ırkçılık olmadı diyenlere cevap vermediniz , her konuda zayıfız arkadaş. Kendi haklarımızı hiç bir zaman savunamadık , alamadık.
Görünen Köy. 2 ay önce
TS kulübü bu insanlık ayıbınının geçmişte mağduru durumunda olmasına rağmen, kulüp yöneticilerinin ne bu olaya parmak basmasını nede TFF den bizim ülkemizde olmamıştır açıklamasına tepki verememesini anlamakta zorluk çekiyorum! Yoksa biz bu ülke değil de uzay takımı mıyız!
Bu olaya ciddi olarak bakmıyorsak neden webo olayına balıklama atladık! Yönetimin Zokora ya uygulanan insanlık ayıbına duyarsız görünmesi taraftar olarak bizi Webo olayından daha çok yaralanmıştır! Unutmayı alışkanlık haline getiren bir gün gelir o da unutulur!
Muhammet özen 2 ay önce
Evet, bu çirkinliği kınamak çok güzelde, zamanında bizim zokoraya yapulan insanlık dışı olayı bu ülkenin medyası örtbas etmedi mi, bu aşağılık emre fb ve başakşehirde oynamadımı, hatta fenoşun tribününden siahi futbolcuya muz kabuğu atılmadımı, bu insanları aptal yerine koyanlar, aslında en aptal insanlardır
Remzi 2 ay önce
Dünyanın en faşist insanları Türkiyede bunu unutmayın köpeğinin adına arap takacak kadar irkciyiz, kimse inkar etmesin..
Mustafa 2 ay önce
Kesinlikle irkciliga karsiyim ama ülke olarak keske emre belezoglu zokoraya irkcilik yaptigindada ayni tepkiyi verseydik ama olmaz bizler illaki avrupa söz konusu oldugunda cikar show yapariz
Aziz KUNT 2 ay önce
Şimdi Zokora ne der?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@