Trabzonspor'dan Antalyaspor'a gönderme!

Trabzonspor'dan Antalyaspor'a müthiş gönderme.

Trabzonspor 08.12.2019, 20:41
Trabzonspor'dan Antalyaspor'a gönderme!

Trabzonspor, Süper Lig'in 14. haftasında deplasmanda Antalyaspor'u 3-1 mağlup etti. Karşılaşma sonrasında ise Trabzonspor'dan ilginç bir mesaj geldi.

Bordo mavililer sosyal medya hesabından "Pek muhterem taraftarlarımız, Muvaffak olduğumuz bir müsabakayı daha geride bırakmanın memnuniyeti içinde Şehr-i Trabzon'a avdet ediyoruz. Takımımızın ahengi ve siz kıymetli taraftarlarımızın safderun sevgisi hiç tükenmesin. Müteşekkiriz..." mesajınıpaylaşıp taraftaftara teşekkür etti. Mesaj içerisinde kullanılan Osmanlıca ifadeler ise dikkat çekti.

Trabzonspor'un bu şekilde mesaj atmasının nedeni Antalyaspor yönetiminde bir göndermeydi. Hatırlanacağı üzere Antalyaspor yönetimi maçın hakemi açıklandığında bir açıklama yapmış ve içerisinde Osmalıca sözler kullanmıştı. 

Bordo mavililer de maç sonu mesajında benzer ifadeler kullanarak o mesaja atıfta bulundu. 

İşte Antalyaspor'un maç öncesi yaptığı o açıklama;

"PEK MUHTEREM MHK İDARE HEYETİ"

Atanan hakem hakkında resmi internet sitesinden yapılan ve İstanbul Türkçe’siyle nezaketin ön planda tutulduğu açıklamada, “Pek muhterem MHK idare heyeti; gayemiz, zat-ı alilerinizi rahatsız etmek değil, haklı serzenişimizi efkar-ı umumiyede dile getirebilmektir. 8 Aralık Pazar günü kıymetli rakibimiz Trabzonspor ile oynayacağımız müsabakaya Yaşar Kemal Uğurlu’nun tayin edildiğini öğrendik, ancak inkisâr-ı hayale uğrayıp pek de tasvip etmedik.

Rakibimiz ile oynayacağımız müsabakalara mütemadiyen bu hakemimizin tayin edilmesi bizleri ziyadesiyle müteessir etmiştir. Rakibimizle oynadığımız son 5 müsabakamızdan 3’üne reva görülen bu tayinin mantıklı bir açıklamasının yapılmasını bekliyoruz. Hülasa; bizleri yeis içine iten bu kararınızı yeniden mütalaa etmenizin elzem olduğuna inanmaktayız. Mamafih temennimiz, Yaşar Kemal Uğurlu beyefendinin, bundan önce yaptığı hataları tekerrür etmemesidir. Temennimiz odur ki; beyanatımız nedeniyle bu kez Disiplin Heyetiniz tarafından cezaya reva görülmeyiz. Açıklamamızın müsamaha gösterilerek tefsir edilmesi hususunu arz-ı tazim ederiz” denildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (13)
mulla balaban 2 ay önce
Antalyaspor'lular çok ağladı ama istedikleri olmadı hakem attıkları golden önce faulü vermedi golü yedik ağlamadık cevabımız gayet açık temiz oldu
zafer 2 ay önce
"YAA ARKADAS BIZE KARSI YENILENLER NIYE HEP BÖYLE AGLIYOR. SUNLARA MENDIL VERIN LAZM OLUR. BIZ KOME NE YAPTIYSAK.HAY BASINIZA TRABZONPOR KADAR TAS DÜSSÜN EMI. ALLAHIM NE KADAR TRABZONSPOR DÜSMANI VARSA ALLAH BELASINI VERSIN. AMIN
Taraftar 2 ay önce
Güzel kardeşim bu sorduğun sorunun cevabı içinde saklı bu gibi takımların tasmaları istanbul takımlarında antalya rize sivas konya gibi takımlar istanbul yalakalarıdır bizim başarımızı hazmedemezler bize karşı anlamsız bir kıskançlıkları vardır ama ben bu zavallılara gülüyorum neden biliyormusun koskoca trabzonsporumu mazisi nice kupalarla nice şampiyonluklarla dolu olan milyonlarca taraftarı olan bir devi kendi 2 hafta 1. olan kıytırık takımlarına eşdeğer görüyorlar yazık halbuki bizim hiçbiriyle sorunumuz yok ankaragücü kayseri erzurum malatya özü bozulmamış takımların çoğalması dileğiyle
Mustafa 2 ay önce
Bunların çoğu fb gs lı o stada gelenler.. Antalyayı ve yan destekçileri de yendik.. Bunlar fb gs a yenilince bu kadar alamıyorlar.. Trabzona geldiklerinde fb gs uşağı Antalya diye tezahurat edelim bakın bakalım.. Bir daha nasıl oluyorlar.. Ts a karşı ağlıyan Anadolu takımı kılıklıları yerle yeksan edelim.. İyilik meleği olmak ts u şamp. Yapmaz..
ICH 2 ay önce
Antalya sporun bu serzenisini alaya almamak gerekir. MHK bizde yeri geldiğinde istemedigimiz hakemleri atıyor ve bizde şikayette bulunuyoruz. Bunu başka bir kulüp yapınca onlarla dalga geçmek bize yakışmaz.
tonya 2 ay önce
eski kelimelerin kullanılması metne gerçekten estetik katmış.
Mete 2 ay önce
Ja bize karsi aslan kesilirler haftaya yine 4-5 yerler
yorumcu 2 ay önce
Bu isleri gecin bizim rakibimiz antalyaspor mu? rakiplerimiz istanbul takimlari dogru duzgun top oynamadan mac kazanip duruyorlar ben bu isi anlamadim gitti. kume dusecek antalyaspordan ziyade kulubun resmi kanallarini sampiyonluktaki rakiplerimizle ilgili faaliyetler ve algi calismalari yapmaya davet ediyorum.
kemalsdk 2 ay önce
SÜPERRRRRRR Yaaaaaaa,,,,,:)))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@