Trabzonspor'dan Ali Koç'a yanıt!

"2011’deki hak arayışını sürdürürken, bir yandan da sporda olması gereken beraberliği de sürdürmek gerekir"

Trabzonspor 06.06.2018, 08:48
Trabzonspor'dan Ali Koç'a yanıt!

Aziz Yıldırım’ın ayrılığının ardından Fenerbahçe ile Trabzon arasındaki gerilim yumuşama eğilimine girdi. Yeni başkan Ali Koç, seçimden önce “Bazı acıların ilacı zamandır. Trabzonspor’a elimi uzatacağım. Bu sağlıklı bir ortam değil” diyerek zeytin dalı uzatmıştı.

Bu açıklamalarla ilgili Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu da olumlu mesajlar verdi. Hacısalihoğlu, “Aramızda bir mesele var. Sayın Ali Koç’un seçimden önce Trabzonspor ile ilgili ve spordaki dostluk, barış kardeşlikle ilgili söylemlerini olumlu buluyorum. Bu davranışlarında ve kanaatinde ısrarcı ve kararlı ise biz bunu cevapsız bırakmayacağız diye düşünüyoruz. Uzanan dostluk elini sıkarız” diye konuştu. Hacısalihoğlu şöyle devam etti:

‘ANCAK DAVAMIZDAN VAZGEÇMEYİZ...’ 

Trabzon 2011’deki hak arayışını sürdürürken, bir yandan da sporda olması gereken beraberliği de sürdürmek gerekir. Bu mutlaka sağlanmalı. Bunlar devam ettiği sürece küslük olmaz... Ancak asla davamızdan vazgeçmeden bunları yapacağız.” Trabzonsporlu yönetici, TFF’yi ziyaret ederek Yıldırım Demirören’e Bordo-Mavili formayı hediye etmelerine yapılan eleştirilere de “Taraftar gibi düşünüp yönetici gibi davranmak lazım. Trabzon’un menfaatleri neyi gösteriyorsa onu yapıyoruz. Çünkü federasyon ile çözeceğimiz birçok hadise var” yanıtını verdi.

HabertürkTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
ADALET 3 yıl önce
REİS KUMPAS VAR DEDİKÇE ADALET YERİNİ BULMAZ. KUPANIN GELMEYİŞİNİN NEDENİ BENCE REİS'TİR. GERİSİ TEFERRUTTIR.
halil 3 yıl önce
borcu olan kükreyemez! TSumuzun sorunu budur. Borcumuz olmasa yönetim de masaya yumruğunu vurabilir. Kulüp bağış hesabı açtı, destek yok (eski başkan MAY bile birşey bağışlamadı). Taraftar en azından 10 liralık mesaj göndermeli ki yönetim kendiini güçlü hissetsin. MAVİ yaz 6161e gönder
ŞUAN OLMAZ 3 yıl önce
Bİ davaya devam edeceksin bide insanların hakkının çalanların yüzüne güleceksin böyle bi kararın resmen bizimle dalga gecmektir.he ben senle dostum ama davam devam edecek öyle bişey olur.Fıfanın önünde 52 gündür nöbet tutuluyor sizler gidip onlara 1 gün olsada destek vermelisiniz.Desteğinizle haber olmalır kanallara.PEKİ ali koç un dediklerine ne diyeceğinz.Eğer yargıtaydan istediğimiz sonucu alamazsak taraftarllarımızı meydanlara dökeriz diyor..Dava sonuçlana kadar hakkımızı verene kadar fenerbahçe ile olmaz bi yerden hak arıyacağız bi yerden adamların yüzüne güleceğiz.
tolga 3 yıl önce
Bu federasyonla buzamana kadar ne hallettiniz sormazlarmı adama?
gerçekler 3 yıl önce
trabzonlular lütfen boş yapmayın. bu iş yönetici işi değil bu iş taraftar işi halk işi ...
almanyada orhan 3 yıl önce
aziz yildirim sike yaptigini itiraf edib vicdanen rahat etmesi gerekir.
orhan 3 yıl önce
aziz yildirim gider ayak vicdanen rahat etmen icin sike yaptigini itiraf et.adalet yerini bulsun.
Salih 6107 3 yıl önce
İtiraf ederse Feneri küme düşürürler, Aziz Y de hapse döner.
Salih 6107 3 yıl önce
Tabii ki dost olmalıyız. Düşmanlıktan kimseye fayda gelmez. Ancak dost olacağız diye kimse bizden haklarımızdan vazgeçeceğimizi beklemesin. Ali KOÇ şunu bilsin ki Ceza davasından beraat şike yapılmamıştır demek değildir. Nitekim Aziz Yıldırım dahil hiçbir Fenerli teyp bantlarını inkâr etmemişlerdir. Oradaki ifadeleri unutmayalım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@