Trabzonspor'dan açıklama: Kabul edilemez

Arşiv ve Müze Kurulu açıklama yaptı

Trabzonspor 26.05.2017, 11:13
Trabzonspor'dan açıklama: Kabul edilemez
Haber61 Spor Servisi

Geciken bir ödeme nedeniyle Trabzonspor'un müzesine gönderilen ve şampiyonluk kupalarının haczedilmesi istenmesinin ardından bir tepki de Trabzonspor Arşiv ve Müze Kurulu'ndan geldi.

Kurul yaptığı açıklamayla yaşananlara tepki gösterdi.

İşte o açıklama;

Son günlerde yaşanan Trabzonsporun 6 şampiyonluk kupasına haciz konulması gibi talihsiz bir durum karşısında Arşiv ve Müze Kurulu olarak açıklama yapma gereği duyuyoruz.

Trabzonspor'un ve Trabzon halkının maddi değerlere sığmayacak kadar kıymetli olan, alınteri ve tertemiz hakederek kazanılmış kupalarımızın böyle manasız ve kasden yapılmış bir eylem karşısında alet edilmesi kabul edilemez bir cürret olarak görmekteyiz.

Bu pervasızlık karşısında sorumlu olanların Trabzon şehrinden değil kesinlikle Trabzonsporun büyüklüğünü hazmedemeyen tıpkı 7. şampiyonluğumuzu elimizden almak için yapılanların benzeri gibi dışarıdan olduğuna emin olduğumuz güçlerin derhal tespit edilip kamuoyuna açıklanmalıdır.

 50. yılımızda yine tarih yazmak için hazırlandığımız bu dönemde kulübümüze karşı bu pervasızca saldırılara bütün şehir olarak birlik ve beraberliğimizi herzamankinden daha güçlü ve sabırla kenetlenmeliyiz.Bu vesile ile bütün Trabzonspor sevdalılarını belkide hiç ziyaret etmedikleri müzemize davet ediyor ve sahip çıkmaları gereken tarihimizi tekrar inceleyip bilinçli bir taraftar zihniyetiyle 50. yılımızda daha coşkulu görmek istiyoruz.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Süleyman Özmen 4 yıl önce
Her sezon Şampiyonluğa oynamazsanız Orta sıralarda alt sıralarda gezinirseniz elin oğluda rahat durmaz tabiki, kişisel ihtiraslarınız kulübü borç batağına sürükledi yanlış Transferler 3. Sınıf oyuncular astronomik ödemeler oyuncuyu göndermek için birde üstüne extra harmalar yapmak kulübü bu duruma getirdi,Alt yapıya önem vermemek bir Abdülkadir Ömür'e tahammül edipte oynatmamak say say bitmiyor
Hakan semerci 4 yıl önce
Gelin trabzonsporlular bu yamyamlarin parasını biz odeyelim
ŞEHZADE 4 yıl önce
Bunu yapan her kimse Trabzona ve Trabzonspora en büyük saygısızlık ve terbiyesizliği yapmış durumda.Neden hep böyle uç noktalar Trabzonsporda çıkar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@