Trabzonspor'dan Abdülkadir cevabı

Trabzonspor Genç oyuncularla ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor'dan Abdülkadir cevabı

Advertisement Advertisement

Trabzonspor, genç futbolcuları hakkında basında yer alan haberler ilgili açıklama yaptı. Bordo-mavili kulüp, genç futbolcuların yıpratılmaması gerektiğinin altını çizdi. 


Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Trabzonspor, yıllardır Türk futboluna kazandırdığı sayısız sporcuyla ülkemizde futbolunun gelişimine öncülük etmiş bir kulüptür. Kulübümüz bünyesinde yetişen futbolcular yalnızca sportif başarıları ile değil; sağlam karakterleriyle de ülke futboluna her zaman örnek olmuştur. Çünkü Trabzonspor, futbolcularının sportif olduğu kadar, kişisel ve ahlaki gelişimlerini de en sağlıklı biçimde sürdürebilmeleri için azami özen göstermektedir. Bu bağlamda, bünyemizde yetişmiş ve yetişmekte olan futbolculara ilişkin kulüp olarak gösterdiğimiz hassasiyet, çaba ve ilginin, aynı özen ve duyarlılıkla spor camiasında da karşılık bulmasını beklemekteyiz. Haliyle geleceğimiz olan genç futbolculara ilişkin ortaya konan eleştirilerin, dedikodular üzerinden yıpratıcı ve yaralayıcı değil, daha sağduyulu ve yapıcı olması, Trabzonspor’un olduğu kadar ülke futbolunun da selameti açısından önem taşımaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem
Ekrem - 11 ay Önce

ALTIN COCUK ABDÜLKADIR!!!

ts1967
ts1967 - 11 ay Önce

Genç Futbolcuların arkasında durmak gerekir.

yasar
yasar - 11 ay Önce

terbiyesiz herife cevap vermeye bile gerek yoktu.

ferhat tüysüz
ferhat tüysüz - 11 ay Önce

kaya çilingiroğlunu ciddiye almiyoruz

Mustafa
Mustafa - 11 ay Önce

En Büyük ABDÜLKADİR!!!

Mustafa
Mustafa - 11 ay Önce

Ünal karaman çok kötü

İlyas
İlyas - 11 ay Önce

Çilingiroğlu sen git Hülya Avşar'a laf yetiştir Trabzon'un yüz karası Abdülkadir sana çalım atarsa senin belin kırılır Şase mase kalmaz sonra

banner426

banner204