Trabzonspor'dan 3 Temmuz paylaşımı: Konu şike olunca tiyatronun adını kumpas koydular!

Trabzonspor, 2011 yılında şikeyle gasp edilen şampiyonluğu unutmadığını belirten bir paylaşım yaptı.

Trabzonspor 03.07.2020, 00:04 03.07.2020, 00:23

2010 - 2011 sezonunda şike ile elinden alınan şampiyonluğu unutmayan Trabzonspor, 3 Temmuz nedeniyle sosyal medyadan bir mesaj yayınladı.

Konu şike olunca mini cooper'a binip kaçtılar diye başlayan mesajda, "tarla sürmek" ve "çift dikiş" gibi şike döneminde yapılan şifreli konuşmaya da atıfta bulunuldu.

Trabzonspor yaptığı paylaşımda "Konu şike olunca Mini Cooper’a binerek kaçtılar! Futbolcuları ‘sürdükleri tarlalarda’ oynattılar! Güzel oyunumuzun adaletle imtihanına “çift dikiş” attılar. Tiyatronun adını da “kumpas” koydular! " ifadelerini kulandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Çukurova 1 yıl önce
Sadece 2010 2011 değil :1995 1996-2003 2004-2004 2005 sezonlarında da oyunlar oynandı tam 4 şampiyonluğumuz gitti.cem papilaları unutmadık oğuz sarvanları unutmadık.bunun ahiretide var süpesiz.
bahane istemem 1 yıl önce
sadece türkiyede olabilecek bir tanım gördük. "SAHAYA YANSIMAYAN ŞİKE" bu kafalar el üstünde olduğu sürece her şey mübahtır bu millete. sadece ben 5. defa temcit pilavı yemeyeceğim. bu sene son şansınız aksi halde benim hanemden bir daha bordo mavi atan kalp çıkmaz. benim gibi de çok kişi var emininm.
davut 1 yıl önce
Eğer şike sonrası seçimlerde Akp'ye Trabzon'da oy verilmeseydi, kupamız bizimdi. Baktılar ki tepki yok, Fenerbahçe daha büyük bir camia onları karşılarına almadılar. Bizim vekillere Trabzonspor forması giydirip işi çözdüler. 9 yıl olmuş. Zaman su gibi akıyor.
Albatros 1 yıl önce
adalet bir gün herkese lazım olacak haksızlığa karşı susan şeytandır
zafer 1 yıl önce
" O ZAMANDAN BU BU ZAMANA KADAR NE DEGISTI, BUNLAR AKKILLANDI MI YOK. DURMAK YOK TAM GAZ YOLA DEVAM. SIMDIDE DEGISIK VERSIYONUNU IZLIYORUZ HEDEF ILERI, "AMAC "YETERKI TRABZONSPOR SAMPIYON OLMASIN"
Kemal SAKA 1 yıl önce
TR'de futbolda;
Talimatname 34.1: Hırsız her zaman haklıdır.
Talimatname 34.2: Hırsızın haklı olmadığı yerde, hırsız yine de haklıdır.
Talimatname 34.3: En iyi hırsız, en haklıdır.
Kemal SAKA 1 yıl önce
Unutmadık!.. unutmayacağız..... Elbette bu işin mahkemesinin etraflıca görüşüleceği gün gelecek. Bu işin CAS'tan sonrası da varmış diyecekler olacak. Umarım bir gün, pişmanlık, af ve helallik dileme kimileri için mümkün olurda itiraf sayesinde ağır yüklerle gerçek mahkeme huzuruna çıkılmaz.... Bu bile nasip işidir, ancak Mabud verirse alır Mahmud. Ah Mahmud ahhhh ki sana ne ahhhh....
TS 1 yıl önce
Bariz şike yapıldı belgeler kasetler tapeler var neymiş usulüne göre değilmiş bu şöyle birşey misal x ve y hırsız diye iki grup olsun bir bankayı y hırsızlar soygun için giriyor soygunu gerçekleştiriyor ve bunu haber alan takip eden diger x hırsızlar bunları görüntü vb ile yetkililere üst makamlara haber veriyor ihbarda bulunuyor , y hırsızlar yakalanıyor soruşturma vs sonra deniyor ki ortada hırsızlık var ama usulüne göre olmadığı için yok sayılıyor yani ihbar yapan takip eden belgeleyende hırsız oldugu için yok sayılıyor o zaman olan bankaya yani ts a oluyor bu hak değildir...youtube da eskişehir ts maç sonrası eskşehir başkanını arayıp tebrik tlf konuşması var herşey gün gibi ortada...hak yerini inşAllah bulacaktır.
CALIK YUCEL 1 yıl önce
Sike sùrecini Trabzonlular , trabzon halki çok kotù yonetti , tepki gostermedi adeta suçlularla beraber oldu . O zaman aglamak yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@