7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan 10 milyonluk dev proje

Trabzonspor önemli bir yatırıma imza atacak.

Trabzonspor 16.09.2020, 08:41
Trabzonspor'dan 10 milyonluk dev proje

Trabzonspor üst üste yaşanan sakatlıklar sonrası Fiziksel Performans Merkezi açma kararı aldı. Merkeze önemli yatırım yapılacak.

Trabzonspor bir ilke imza atarak sosyal medya üzerinden 4 kuvvet antrenörü, 2 spor bilimci, 1 kondisyoner ve 1 rehabilitasyon uzmanı alınacağı ilanını verdi. Ayrıca kulüp bünyesinde anlaşma sağlanan iki yeni doktorun yanı sıra iki fizyoterapistin de bünyeye katılacağı ve sağlık ekibinin de güçlendirileceği öğrenildi. Bordo-Mavili kulüp bir ilke imza atarak bünyesine katmayı düşündüğü spor bilimcilerle çalışacak. Alınacak spor bilimciler GPS raporları ve testler yapacak. Projeye 10 milyon TL harcanacağı öğrenildi.


Yorumlar (8)
uğur 2 yıl önce
çok doğru proje yalnız işinin ehli olan alınsın liyakat veya adamın adamı diye alım yapılmamalı ne projenin nede yapılacak olan yatırımın bir önemi kalmaz zamana ve yatırıma yazık olur
Akın 2 yıl önce
Bu sene ki en iyi transferler.
Ercan 2 yıl önce
Geç bile kalınmış
DrMurat 2 yıl önce
Geçti borun pazarı, sür eşeği Niğde'ye...
Turkoglu Turk. 2 yıl önce
KOMEDIYE BAKARMISINIZ TRANSFERLER SIFIR ELDEKILER SAKAT SON ANDA BU KOC KOCA TURKIOYEDE BUNLARI SOSYAL MEDYADAN ILAN VEREREK BULACAKLLAR LAFIN KISASI TRIBUNLERE OYNUYOR YONETIM
Gahuralı 2 yıl önce
Ekonomik olarak rahatlarsan işte kardeşim bu tür adımlar ve devamları gelir. Umarım Performans veri merkezi de kurulur yakın zamanda böylelikle alt yapıdan gerçekten kendini verilerle kanıtlamış oyuncular çıkarırız.
Selim 2 yıl önce
Aman ha, proje iyi de, yukardan torpille İmam Hatiplileri doldurmayın sakın. Bu işin ihtisasını yapmış kişileri tercih edin.
Hüseyin Yılmaz 2 yıl önce
Kim düşünmüş se çok doğru bir yatırım tebrikler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@