7m

7m

hyundai

Trabzonspor'da Yusuf bilmecesi

Yusuf için hala karar verilmedi

Trabzonspor 20.07.2017, 11:44
Trabzonspor'da Yusuf bilmecesi
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da Yusuf Erdoğan bilmecesi yaşanıyor.

Bordo mavili takımda geleceği belirsizliğini koruyan Yusuf Erdoğan için hala karar verilmedi. Takımdan ayrılmak istediği belirtilen Yusuf için henüz hamle yapmayan Trabzonspor yönetimi, oyuncu için iyi bir teklif gelmesi durumunda satışına onay verecek. İstenilen bonservis bedelinin gelmemesi durumunda ise gelecek yıl sözleşmesi bitecek olan Yusuf'a yeni sözleşme önerecek olan bordo mavililer imzaların atılması sonrasında kiralık olarak transferine onay verecek.

Gelişmeler bu yönde ilerlerken Yusuf Erdoğan'ın gelecek sezon kadroda yer alıp almayacağı netleşmezken büyük bir olasılıkla takımdan ayrılması bekleniyor.

Yorumlar (8)
yasar 5 yıl önce
Yusuf un geçen sene 2.yarı performansını beğenmemiştim. Ancak Ersun Hoca nın da Aytaç a verdiği önem kadar Yusuf a önem vermediği de bir gerçek. Üzerine düşülürse faydalanılabilir.
Ofluuu 5 yıl önce
Bu sene sozlesme yenileyip takimda tutulmali iyi bir takimda degeri artar seneye para kazaniriz
ercan 5 yıl önce
Ersuncuğum Aytaçı yollasın Bjke ye, hem de bedavaya. Yusufu bırakın , ölüsü en azından yedek olur. Bu takıma yerli oyunu kazandırın, yabancı ile iş olmaz. Yusufun parasını 5 sene versen Fifaya gitmeyi aklından bile geçirmez ama Önazıyi gördük. Hem de sonradan baştacı da ettik !!
can 61 5 yıl önce
yahu aytaç varken, Yusuf'u göndermek ne demek oluyor. çok ararsınız. aytaçla ersun Yanal'ın hısım- akrabalıkları araştırılmalı.
Cüneyt. Çilingiroğlu 5 yıl önce
Yusuf erdogan kadrodaki en yetenekli bir kac oyuncudan biridir
Sedat61 5 yıl önce
Tv lerde 1.8 milyon gibi rakamlar zikrediliyor sakin ha uzatin mukaveleyi seneye daha iyi fiyata satilirarkadasa aynen katiliyorum aytaca verdigi degeri ikinci devre keske yusufla abdulkadirede verebilseydi abdulkadir omur u kazanmak icin kimi kadrodisi birakmak gerekiyor....ersun duy sesimizi yada sayin baskan su ise bi el atadam makedenyodan elinden transferi cekti aldi abdulkadirden artisi nedir cok merak ediyorum
Sinan saruhan 5 yıl önce
Yusuf iyi bir Trabzonsporlu.ama takım menfaati için kullanılabilir
Süleyman Özmen 5 yıl önce
Yusuf çok çalışsa on Aytaç eder ama sorun burda işte çalışmıyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@