Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor'da yerli stoperler kalıyor, yabancılar gidiyor

Trabzonspor, Hüseyin Türkmen ve Atakan Gündüz'ü kadroda tutacak. Yabancı stoperler için ise teklifler değerlendirilecek

Trabzonspor 11.08.2020, 08:22
Trabzonspor'da yerli stoperler kalıyor, yabancılar gidiyor

Karadeniz temsilcisi yabancı sayısının gelecek yıllarda düşeceğinin hesabını yaparak yerli stoperlerini kadroda tutma kararı aldı. Buna göre zaman zaman eleştirilen Hüseyin Türkmen ile Altınordu'dan transfer edilen Atakan Gündüz takımda tutulacak.

YABANCILAR YOLCU
Trabzonspor, yeni teknik direktörü Eddie Newton'ın isteği doğrultusunda stoper kadrosunu tamamen değiştirecek. Bu doğrultuda Hosseini, Da Costa ve Campi için teklifler dinleniyor. Hosseini ile Sampdoria, Da Costa ile Olympiakos, Campi ile de Huracan ilgileniyor.

.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Hakan 2 ay önce
Da Costa ve Campiyi hemen verin
bayburtlu 2 ay önce
İyi olur doğru karar. Genç çabuk ayağı düzgün stoper şart.
COVANNİ 2 ay önce
SAÇI OLAN TARAFTARLAR İÇİN ÜZÜLDÜM SAÇ BAŞ YOLMAKTAN KEL KALACAKLAR.
serkan 2 ay önce
ben kaldım kardeşim :)
Giresunlu 2 ay önce
Dogru karar her ne kadar huseyin turkmen bizi perisan etse de elde tutulmali yedek olur kiralık yollanir ama kalsin bir umit...
The King 2 ay önce
Erce, Pereira, stoper 1, stoper 2, sol bek, Parmak, Trondsen, kalırsa Sosa, kalmaz ise bir 10 numara, Ömür, Sörloth, N Wakame. Diğerleri satışa çıkarılıp yerlerine ilk 11 i zorlayacak futbolcular alınmalı. Takım şimdiden 36 kişi zaten. 24 e indirin kadroyu.
halil bilgin 2 ay önce
Trabzonspor da forma giyen tüm futbolcular desteklenmeli ve özgüvenlerini kazanmaları sağlanmalı... Bunu yapması gereken de taraftardır... desteklemeyen de en azından köstek olmasın.... Bence Hüseyin Türkmen ve diğerlerinin performanslarının düşme sebebi de köstek olan taraftardır..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@