Trabzonspor'da yeni başkanı bekleyen ilk ödeme!

Bordo mavili takımda gelecek olan yönetimin 3 ayda ödeyeceği rakam açıklandı

Trabzonspor 04.04.2018, 13:03 04.04.2018, 13:59
Trabzonspor'da yeni başkanı bekleyen ilk ödeme!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un yaklaşan kongresi öncesinde Denetim Kurulu Başkanı Mahmut Ören kulübün borçları ile ilgili açıklama yaptı.

Yapılan açıklamaya göre kongrede yeni seçilecek olan başkan ve yönetim mart,nisan ve mayıs aylarına yönelik olarak 70 Milyon TL borç ödemek zorunda.

Açıklamada bu 70 Milyon TL'lik ödemenin içerisinde futbolculara ve Teknik direktör Rıza Çalımbay'a 50 Milyon TL, personel ve teknik heyete 3 Milyon TL, Banka ve faizlere 6 Milyon TL, İcra dosya masraflarına 1 Milyon TL, Cari piyasaya 3 Milyon TL, ssk ve vergi borçları 4.5 Milyon TL gibi borçlar bulunuyor.

Öte yandan 70 Milyon TL'nin dışında aynı dönemde toplam  285 Milyon TL daha borç ödenmesi gerekiyor. 285 Milyon TL'lik bu borçların bir bölümünün ödenerek döndürülebilir borç olduğu açıklandı.
Yorumlar (8)
Forza Ts 3 yıl önce
Sayın Ahmet başkanım hesap açın 10 milyon trabzonspor taraftarı olarak borcu kapatırız ama sizden ricamız bu yalancı muharrem usta yönetimini ibra etmeyin sakın sakın sakın...
Yuce G 3 yıl önce
Hesap acin bizde katkida bulunak
Ercan 3 yıl önce
Populizm olmadan tamamen şeffaf olarak iyi bir planlama ile 1-2 den fazla transfer yapılmadan alt yapıya eğilerek, Türkiye çapında araşırılarak ve taraftara hayal satmadan bu işler yoluna girer. Transferi de ileride har vurup harman savurmayacak şekilde tüzükte kontrol altına almak şarttır.
LAZ 3 yıl önce
SADECE YUH
Can 3 yıl önce
Sıkıntı yok gerekirse bizler elimizi taşın altına koyarız biz taraftarın korkmasın yönetim ama bu takıma bu şehrin zenginleri el atmasa onları tek tek ifsaaa edilecek
adnan 3 yıl önce
adam ayirmayin bukulubu sadece usta borca sokmadi kimler sener albayrak osman oglu ve hocalar basta ersun yenal ve halil ovic bunlar batirdi kulubu
Hanedan 3 yıl önce
Hesap açın yardım yapalım
Ugur 3 yıl önce
@Forza Ts..aynen katiliyorum kardesime.bu yönetim ibra edilmesin.taraftar katkida bulunacaktir,yeterki güven hissetsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@