7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da Ünal Karaman'dan oyuncularına yakın markaj

Teknik Direktör Ünal Karaman'dan her zaman yanınızdayım mesajı.

Trabzonspor 05.07.2018, 12:22 05.07.2018, 12:39
Trabzonspor'da Ünal Karaman'dan oyuncularına yakın markaj

Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdüren Trabzonspor'da Teknik Direktör Ünal Karaman, oyuncularına göz açtırmıyor. Temponun her gün arttığı antrenmanlarda oyuncular yoğun bir hazırlık dönemi geçiriyor. 

Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'nın Lyubyana şehrindeki Kranj kasabasında sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman işi sıkı tutuyor. Tecrübeli teknik adamın isteği, arzusu ve azmi takımada yansımış durumda. Çalışmalar sırasında oyuncularından gözünü ayırmayan tecrübeli teknik adam bir dizi uyarılarda bulunuyor. Yapılan çalışmaların veya hareketlerin istediği seviyede olmasına da dikkat eden Karaman, isteklerini yerine getiremeyenlere aynı çalışmayı bir kez daha yaptırıyor. Antrenman temposunun daha da artacağı önümüzdeki günlerde futbolcularda alışılmış antrenman teknikleri yerine günün şartlarına uygun modern çalışma metotlarıyla hırslı bir görüntü sergiliyorlar. 

KARAMAN: "HER ZAMAN YANINIZDAYIM"

Oyuncularından antrenman yorgunluğundan korkmamalarını isteyen deneyimli teknik adam, herhangi bir sağlık sorunu veya benzeri bir şey yaşandığında bunun hemen paylaşılmasını istedi. 24 saat ulaşabilecekleri bir abileri olduğunu oyuncularına aktaran Karaman, "Ben sizin her zaman yanınızdayım. Antrenman yorgunluğundan korkmayın. Sağlık sorunu veya başka bir sıkıntınız olduğunda 24 saat bana ulaşabilirsiniz. Konuşarak, iletişim kurarak sıkıntılarımızı aşabiliriz. Aile gibi hareket edersek birlikte olmamız bir anlam ifade eder" dedi. 

TEKNİK EKİP GECE YARILARINA KADAR ÇALIŞIYOR

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ın işi sadece antrenman sahasıyla kısıtlı değil. İdman temposunu oyuncuların durumlarına göre belirleyen deneyimli teknik adam önümüzdeki günlerde tempoyu arttıracak. Kampın 5 gününde Karaman ve teknik ekibi yapılan çalışmalarda futbolcuların analizlerini inceliyor ve bu analizler sonucunda hangi oyuncuya ne kadar yükleme yapılacağını ve ne seviyede olduklarını belirliyor. Antrenmanlar sonrası takımın kamp yaptığı otelde gece yarılarına kadar bu veriler üzerine çalışmalar yapan tecrübeli teknik adam bir taraftan da transferde yaşanan gelişmeleri takip ediyor. 


Yorumlar (1)
Karadeniz firtinasi 4 yıl önce
Takimimizin yaptigi antramanlara bakinca cok ust duzey yapiliyor sanki dunyaca unlu bir takimin antreamanini izliyoruz.unal hoca ve ekibi cok ust duzey bir bilgi donanima sahip.bu sezon muhtesem bir trabzonspor izleyecez takim iyi calisiyor iyi hazirlaniyor ve unal hoca cok hirsli istekli arzulu bunu futbolcularinada yansitiyor.bu sezon istanbulu dize getirez unal hoca futbolculugunda antiistanbuldu tipki trabzonspor gibi simdi iki sevgili bulustu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@