Trabzonspor'da Umar ısrarı

Bordo mavililer Umar için kiralık formülünü deneyecek

Trabzonspor'da Umar ısrarı
banner432

Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarının başlamasına kısa bir süre kala transferde hızlanıyor. Bu paralelde Karadeniz ekibinin listesine her geçen gün yeni bir isim giriyor ama asıl hedefte yer alan isimler konusunda yönetim formül üzerine formül hazırlıyor.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun da bizzat doğruladığı Osmanlıspor’un yıldızı Umar Aminu için Bordo-Mavililer, satın alma seçeneğini bir kenara bıraktı. Başkent ekibinin kapısı bu kez kiralama seçeneği ile çalınacak.

‘Değeri de artar’ 

Osmanlıspor’un Süper Lig’den 1. Lig’e düşmesini avantaj olarak gören Trabzonspor’un yöneticilerinin, “Anlaşalım, Umar Aminu 1 sezon bizde kiralık oynasın. Hem böylece piyasası da düşmez, tersine yükselir. Gelecek sezon tekrar bu konuyu görüşürüz” diyeceği öğrenildi. Bu noktada Umar Aminu’nun Trabzonspor’a çok sıcak bakıyor olması da Bordo-Mavililer’in en büyük kozu durumunda

SERDAR


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türker
Türker - 9 ay Önce

Hiçbir yaraticiligi olmayan,sıradan bir oyuncu.inşAllah gelmez

Fathe
Fathe @Türker - 9 ay Önce

İşte taraftar işte şampuan. Klasik herseyin en iyisini bilen taraftarlarımızdan bir tanesi maşAllah.

şehzade
şehzade - 9 ay Önce

Gerek yok abartılan bi oyuncu

Atmaca
Atmaca - 9 ay Önce

Bahse konu bu iki futbolcu için bu ne ısrar uzunsokakda bunlardan çok bulursun.

Umman boşuna
Umman boşuna - 7 ay Önce

Trabzonspor nasılsa enayi, yemezler artık. Size Rize 10 milyon verdi demek. Açtırcan Bayramlık ağzımı. Rizeye imza Atarsın bir de utanmadan Trabzon maçında gol atmayı iple çekiyorum demiş, Umar efendi. Uzanamadığı ete mundar diyen Umar, Ufak at çomarlar yesin. Bak da yine Rizeyi de yeniden kümeye atın, yine Trabzonu suçlayın.

banner393

banner426

banner443

banner441